comScore

İsmail Ertekin: "Hakemler bizi 'gariban takım' olarak görüyorlar"

29 Ekim 2016, Cumartesi 15:56
İsmail Ertekin:

TFF 1. Lig takımlarından Bandırmaspor'un Teknik Direktörü İsmail Ertekin hakemlerin Balıkesirspor'u gariban takım olarak gördüğünü ve haklarının yendiğini ifade etti.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de 5 puanla 15.sırada yer alan Bandırmaspor'da İsmail Ertekin önemli açıklamalarda bulundu. İsmail Ertekin Bandırmaspor'un Ligdeki durumunu düzelteceklerini ifade ederken "Bandırmaspor'u sağlam bir şekilde limana yanaştıracağımızdan kimse kuşku duymasın." dedi. 

TFF 1. Lig'de hakem hatasıyla birçok puan kaybettiklerini belirten İsmail Ertekin "Hakemler, bu yıl ligde Bandırmaspor'u 'gariban takım' olarak görüyorlar. Futbolcularıma güveniyorum. Bu hafta, Ankara'daki Osmanlı Stadı'nda Eskişehirspor ile oynayacağımız maçtan çok umutluyum. Bu maçtan puanlarla döneceğimize inanıyorum. Yensek de yenilsek de Eskişehirspor maçında son dakikaya kadar mücadele veren bir takım göreceksiniz." ifadelerini kullandı.
Ertekin kadro dışı kalan oyuncular hakkında ise "Bu futbolculardan ikisi kulüp yönetimi ve teknik heyet aleyhine konuşmaları, biri sosyal yaşantısının kötülüğü, diğeri ise disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı. Disiplinsiz hareketleri bulunan Furkan Soyualp'i affederek yeniden kadroya aldık ancak diğer üç futbolcuyu asla affetmeyeceğim. O oyuncular benimle çalışmak istemediklerini söyledi. Beni istemeyeni ben neden isteyeyim? Görevimden asla istifa etmeyeceğim. Şu anda deniz dalgalı ama Bandırmaspor'u sağlam bir şekilde limana yanaştıracağımızdan kimse kuşku duymasın." şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.