comScore

İsmail Ertekin: "Hakem kurbanı olduk"

03 Eylül 2016, Cumartesi 19:47
İsmail Ertekin:

TFF 1. Lig ekibi Bandırmaspor'un teknik direktörü İsmail Ertekin geçtiğimiz hafta yenildikleri Denizlispor karşılaşmasında hakem kurbanı olduklarını ifade etti.

FutbolArena - Bandırmaspor teknik direktörü İsmail Ertekin ligin ilk iki karşılaşmasında iyi oynamadıklarını belirtirken "Önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız Altınordu maçıyla puanlarla tanışacağız. Şu anki tabloda sadece puan kaybediyoruz, önümüzdeki maçlarda bu puanları telafi edeceğimize inanıyorum ve takımıma güveniyorum." ifadelerini kullandı.

"İYİ YOLDA İLERLİYORUZ"
Kaybedilen Denizlispor karşılaşmasında hakem kararlarının yanlış olduğunu ifade eden Bandırmaspor teknik direktörü İsmail Ertekin "Deplasmandaki maçta Denizlispor'a 3-1 yenildik ama ikinci maçta doğru işler yaptığımızı, doğru iş çıkardığımızı düşünüyorum. Ne var ki hakem kurbanı olarak iki puan elimizden alındı. Sahamız yetişmediği için deplasmanda oynamak zorunda kaldığımız ve 2-1 yenildiğimiz Gaziantep karşısında oyun disiplinimiz ve pozisyon üretimimiz iyiydi. Rakip, iki bireysel hatayı değerlendirdi. Biz bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik ve kaybettik. İyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız Altınordu maçıyla puanlarla tanışacağız. Şu anki tabloda sadece puan kaybettiğimizi, önümüzdeki maçlarda bu puanları telafi edeceğimize inanıyorum ve takımıma güveniyorum." şeklinde konuştu. 
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.