comScore

Skenderbeu'ya UEFA'dan tarihi ceza! Tam 50 maçta şike!

29 Mart 2018, Perşembe 23:10
Skenderbeu'ya UEFA'dan tarihi ceza! Tam 50 maçta şike!

UEFA'dan Arnavutluk kulübü Skenderbeu'na tarihi şike cezası geldi. Ağır cezanın ardından Skenderbeu kulübü ilk açıklamasını yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA'dan Skenderbeu kulübüne rekor ceza geldi. Hatırlanacağı üzere 2 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'la aynı grupta yer alan ve bu sezon sonunda şike gerekçesiyle 1 yıl Avrupa'dan men edilen Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu son derece ağır bir cezaya çarptırıldı. 

SKENDERBEU'YA UEFA'DAN AĞIR CEZA
UEFA, 50'den fazla maçta şike yaptığı tespit edilen Arnavutluk ekibi İskenderbey'e (Skenderbeu) tarihinin en yüksek cezasını verdi. 10 yıl Avrupa'dan men ve 1 milyon Euro para cezası.

Konuyla ilgili olarak Arnavutluk temsilcisi Skenderbeu'nun Ardian Takaj açıklama yaptı. Ardian Takaj yaptığı açıklamada, Biz temiziz. Suçsuz olduğumuza inanıyoruz. Önce CAS'a gideceğiz, oradan da lehimize karar çıkmazsa İsviçre federal mahkemelerine başvuracağız." ifadelerini kullandı. 

Skenderbeu şu anda devam eden Arnavutluk Ligi'nde 26. hafta itibariyle 60 puanla lider durumda. Skenderbeu'nun en yakın takipçisi Kukesi ise 45 puanla 2. sırada yer alıyor. 
Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.