comScore

Sivasspor Sivasspor

Yıllar önceki olayı anlattı: 'Hem Trabzon, hem G Saray'la anlaştım'

29 Haziran 2020, Pazartesi 02:28
Yıllar önceki olayı anlattı: 'Hem Trabzon, hem G Saray'la anlaştım'

Eski futbolcu İbrahim Yavuz, 2003 yılında Trabzonspor ve Galatasaray'la yaşadığı transfer anısını anlattı ve Mert Hakan Yandaş'a seslendi. 

FutbolArena - Eski futbolcu İbrahim Yavuz, son dönemin en çok konuşulan Mert Hakan Yandaş transferi hakkında konuşurken, 2003 yılında yaşadığı olayı FutbolArenaTV'de anlattı. 

Mert Hakan Yandaş'ın Galatasaray ile ön protokol yaptığı iddialarından sonra Fenerbahçe'ye transferi son günlerde basında sıkça konuşulurken, sezon sonunda Sivasspor ile sözleşmesi bitece olan oyuncunun hangi takıma gideceği ise merak konusu. 
2003 yılında Adanaspor'da oynarken sözleşmesinin sonunda Şubat'ta Trabzonspor'la imzalayıp, lig bitmeden Galatasaray'dan teklif gelince sarı kırmızılı takıma da imza attığını söyleyen İbrahim Yavuz, bu sebeple ceza alma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını söyledi. 

ESKİ FUTBOLCU İBRAHİM YAVUZ'UN HİKAYESİ:
2003 yılında Adanaspor'da oynarken sözleşmem bitmişti. Şubat'ta Trabzonspor'a imza attım. Lig bitmeden Galatasaray'a da imza attım. Menajerler, sen Galatasaray'la imzala biz çözeriz dediler. Trabzonspor'dan da bir kısım para almıştım. Rahmetli Özhan Canaydın'dı başkan. Mevzu para değildi. Tam tersi Trabzonspor'la sözleşmem daha iyiydi. Çocukluğumdan çok iyi Galatasaraylıydım. Ali Sami Yen'de çok fazla maç izledim. Galatasaray'dan teklif gelince her şeyi yaptım. Ergun Gursoy'un ofisine davet ettiler. Bana sözleşme getirdiler. Okumaya utandım. Yani Galatasaray bana teklifte bulundu sonuçta. Ergun Gursoy'u aradım. Galatasaray teklif edince vazgeçer korkusuyla hemen imzaladım ama Trabzonspor'la da imzam vardı. Ergun Gürsoy devreye girdi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!