comScore

Sivasspor Sivasspor

Spor Yazarı Oku: Sivasspor - Fenerbahçe maçı köşe yazıları

21 Ekim 2018, Pazar 09:22
Spor Yazarı Oku: Sivasspor - Fenerbahçe maçı köşe yazıları

Sivasspor - Fenerbahçe maçı ile ilgili spor yazarlarının yazmış olduğu köşe yazılarını sizler için derledik. 

FutbolArena - Sivasspor 0-0 Fenerbahçe. Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanından 1 puan ile döndü. Spor yazarları Sivasspor - Fenerbahçe maçını köşe yazılarında değerlendirdi. Sivasspor - Fenerbahçe maçı spor yazarları oku. Sivasspor - Fenerbahçe maçı ile ilgili spor yazarlarının yazmış olduğu köşe yazılarını sizler için derledik. 


Erman Toroğlu'ndan Sivasspor - Fenerbahçe maçı yazısı


İkinci yarı bir hayli fırsatlar geldi F.Bahçe'nin ayağına ama hücum edeyim derken, bu kez de Sivasspor iki pozisyon yakaladı. Dün akşam Sivasspor iyi görüntü vermedi. Bu da yeni moda çıktı. Herkes sakatlıkların arkasına sığınıyor. İyi antrenman yapan ve kendine bakan futbolcular sakatlanmazlar. Eğer bu kadar sakatlık varsa, o iş zaten sakattır! İşte Ekici misali... Bu kadarına 'pes' derler. Ben bunun hesabını hem teknik adamlardan sorarım, hem de tıpçılardan! Önce Galatasaray kendi evinde puan kaybetti, dün akşam da Fenerbahçe deplasmanda.. Bakalım bugün Beşiktaş ne olacak? Ama şu bir gerçek. Fenerbahçe bu sene ilk üçe-dörde girer mi? Yani Avrupa'ya gider mi? Bu teknik adam ve futbolcularla zor! Hatta çok zor. (SABAH)


Ahmet Çakar'dan Sivasspor - Fenerbahçe maç yazısı


Aslında dün gece gördük ki Cocu, Fenerbahçe için asıl kanayan yaradır. Çıkardığı 11 arızalı, oyuncu tercihleri arızalı, oynattığı oyun arızalı. Fenerbahçe bir bir eriyor ve maalesef Ali Koç hâlâ devre arasını beklemekten söz ediyor. Allah yardımcıları olsun. Fenerbahçe'de işler hiç ama hiç iyi gitmiyor. (SABAH)


Ali Ece'den Sivasspor - Fenerbahçe maç yazısı


GECENİN SORUSU

İkisi de kötü oynamadı ama solda hem İsmail hem Hasan Ali gerekli miydi? Ayew kariyerindeki en iyi maçları solda oynadı, sağda verimsiz değil mi?

Maçın starı

Elmas'ı bu yaşta o düşük maliyete Fenerbahçe'ye kazandıran kimse transferde daha çok söz sahibi olmalı.

Maçın olayı

Mehmet Ekici'nin kısa sürede çok etkili olup hemen sakatlanması... O yeteneğe yazık oluyor.

Kısa mesaj

Slimani dönünce arkasında Benzia ile bir santrfor bir ekstra oyun kurucu formatına dönülmeli. (FANATİK)


Serdar Ali Çelikler'den Sivasspor - Fenerbahçe maç yazısı


Ali Bey bu zamana kadar 50 milyon dolar cebinizden para verip SPK operasyonu için gereken kaynağı sağladınız. Göğüs reklamı için 6 milyon dolar verdiniz. Kredi deseniz bankanız kulübün emrinde. Siz sahip çıkmasanız bu kulüp ya Araplara ya Malezyalılara satılma aşamasındaydı. Fenerbahçeliler bunları bilsin. Herkesin size şükran borcu var. Ama bir zahmet bir 56 milyon dolar daha harcayıp en az 2 mümkünse 3 kaliteli oyuncu almalısınız. Yine şampiyon olmaz bu takım ama üst sıralara tırmanır.  (HABERTÜRK)

Bu takım kalitesiz bir şekilde; yanlış bir şekilde kuruldu. 9 haftada atılan 6 golün 2'sini atanlar bugün takımda yok. 2-3 üst düzey oyuncu olmayınca olmuyor işte.. Haa sayın başkan, bundan sonraki transferleri sakın ola o arogan ve beceriksiz Fransız'a yaptırmayın. Bu gerçekleri size kim söyler bilemem ama ben görevimi yapayım.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)