comScore

Sivasspor Sivasspor

Sivasspor'dan transfer açıklaması! Emre Kılınç ve Mert Hakan

08 Aralık 2019, Pazar 15:08
Sivasspor'dan transfer açıklaması! Emre Kılınç ve Mert Hakan

Sivasspor'dan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş'ın transferleriyle ilgili açıklama yapıldı.

FutbolArena - Sivasspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş ile Fenerbahçe maçından sonra bir görüşme yapacaklarını söyleyerek, “Kendi açımdan söylüyorum. 10 milyon Euro da verseler bir futbolcuya, devre arası satmak istemiyorum. Kulüp olarak öyle bir paraya da ihtiyacımız yok” dedi.

"10 MİLYON EURO DA VERSELER SATMAK İSTEMİYORUM"
Sivasspor Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar, devre arası transfer dönemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sarılar, ocak ayında futbolcu satmak istemediklerini belirterek, “Kendi açımdan söylüyorum. 10 milyon Euro da verseler bir futbolcuya, devre arası satmak istemiyorum. 10 milyon Euro da koysalar ne yapacağım parayı, bu mutluluğu parayla satın alamazsınız. Allah'a şükür, kulüp olarak öyle bir paraya da ihtiyacımız yok. Parayı alıp ne yapacağız? Gideceğiz çarçur edip oyuncu alacağız. Bu takımı bir daha tutturamayacağız” şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE MAÇINDAN SONRA GÖRÜŞECEĞİZ"

Başkanvekili Sarılar, Emre Kılınç ve Mert Hakan'la Fenerbahçe maçından sonra görüşeceklerini dile getirerek, “Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş ile 4 hafta önce Rıza hocanın tavsiyesiyle konuştuk. Oyunculara; 'sizlerle Fenerbahçe maçından sonra görüşeceğiz' dedik. Sezon başı teklif yapmıştık. Oyuncular; 'düşünelim' dedi. Çocuklar aslan gibi oynuyorlar. Kafaları bir yere takılı değil. Mutlular, biz de mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Son dakika Sivasspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"