comScore

Sivasspor Sivasspor

Sivasspor'dan Fenerbahçe maçında hakem isyanı! 'Üzerimize Yıldırım düştü'

15 Mart 2019, Cuma 23:00
Sivasspor'dan Fenerbahçe maçında hakem isyanı! 'Üzerimize Yıldırım düştü'

Sivassporlu Özer Hurmacı, Fenerbahçe maçının ardından hakem Bülent Yıldırım'ın kararlarına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 26. haftasında Fenerbahçe sahasında Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Sivasspor'un tek golünü atan Özer Hurmacı'dan çarpıcı bir açıklama geldi. Özer Hurmacı hakem Bülent Yıldırım'a serzenişte bulunarak kararlarına sitem etti. 


Fenerbahçe 2-1 Sivasspor maç sonu Özer Hurmacı'nın açıklamaları


Fenerbahçe - Sivasspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşan Özer Hurmacı, "Bugün futbolun doğrularını yapan takım bizdik. İlk yarıda belki çok pozisyonumuz yoktu ama oyunun hakimiydik. İkinci yarıda pozisyonlarımız vardı. Golü de bulduk." dedi. 

Hakem kararlarına sitem eden Özer Hurmacı ise, "Dün uçağımıza yıldırım düştü. Bugün de hakem Bülent Yıldırım maça düştü. Üst üste yıldırımlar üzerimize düştü." ifadelerini kullandı. 
Özer Hurmacı, Fenerbahçe'nin ligdeki durumu hakkında "Ben Fenerbahçe'de oynarken 3. olduğumuzu bile hatırlamıyorum. İnşallah eski günlerine dönerler." dedi. 

FENERBAHÇE - SİVASSPOR MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİERSEL UZĞUR: "BÜLENT YILDIRIM ÇOK KÖTÜ YÖNETTİ"
Özer Hurmacı'nın takıma çok önemli katkılar verdiğini söyleyen Ersel Uzğur, “Özer takıma sonradan katıldı ve bir de hastalık geçirip ciddi kilo kaybı yaşadı. Yavaş yavaş formunu yukarıya çekiyor. Özer'in sahada olduğu her dakikada yaptığı katkıdan memnunuz. İsteyen istediği gibi değerlendirebilir” diye konuştu. 

Son olarak hakem Bülent Yıldırım'la ilgili konuşan Uzğur, “Bülent Yıldırım oyunu çok kesti. Bize göre penaltı olabilecek pozisyonlar var ama bunları da değerlendirmeye almadı. 2 hafta önce de Erzurum'daki maçımızı yönetmişti ve 2 penaltımıza bakmadan dahi geçti. Sadece bu maça özel bir eleştiride bulunmuyoruz. Penaltı pozisyonlarının dışında oyunun gidişatının nasıl gittiğini de görüyoruz. Tempomuzun düşmesi açısından ve moralimizi bozma açısından bize göre kötü bir maç yönetti” diyerek sözlerini tamamladı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"