comScore

Sivasspor Sivasspor

Robinho'dan Volkan Babacan'a: "Kaleci hatası..."

05 Mayıs 2018, Cumartesi 11:50
Robinho'dan Volkan Babacan'a:

Sivasspor'un golcü futbolcusu Robinho, Başakşehir maçında son dakikada attığı golle ilgili açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Sivasspor'un golcü futbolcusu Robinho, Medipol Başakşehir müsabakasının uzatma dakikalarında attığı gol ile ilgili olarak "O anı hiç unutamıyorum." dedi ve Volkan Babacan'ın hatasını söyledi.


Robinho Volkan Babacan için ne dedi?


Medipol Başakşehir müsabakasının ardından özel bir açıklama yapan Robinho "Ndinga ceza sahası içerisinde topla bulmuştu. Topu bana at dedim. Topu aldığım zaman tek vuruş şansım olduğunu biliyordum ve şutu çektim. Kaleci yanlış elle topu çelmek istedi ve top kaleye gitti. O an benim için kelimelerle anlatılmaz. Takımımın başarısına ortak olduğum için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.


Abdullah Avcı Sivasspor maçı açıklaması


Öte yandan maç sonunda açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı, "Senenin ilk yarı itibariyle oyuna başlangıç, oyunu organizasyonları, baskı, pozisyonlar... Oyun harika gidiyordu. İlk yarıda hücum anlamında bütün organizasyonları eksik kalmamıza rağmen yaptık. İkinci yarıda da savunma nasıl yapılır onu gösterdik. Son dakikada yediğimiz gol dramatik bir şey. İlk yarıda hücumu, ikinci yarıda savunmayı doğru yaptık ve pozisyon vermedik." 
,
"YEDİĞİMİZ DRAMATİK GOL..."

"Her şeyi denedik. Rakipten daha fazla koştuk. Son dakikada yediğimiz dramatik gole son senelerde herhalde rastlamak pek mümkün değil. "
"SON 2 HAFTADA..."

"Son 2 haftaya gireceğiz. Matematiksel olarak şansımız devam ettiğimiz sürece kazanarak devam etmek istiyoruz."

Abdullah Avcı sezon sonunda başka bir takıma gidip gitmeyeceği yönündeki soruya, "Türkiye'de çok doğru gözükmeyen, alışık olmayan bir örnek devam ediyor. Şu anda başka duygular yaşıyorum. O tarafıyla ilgilenmiyorum." yanıtını verdi. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da! 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"