comScore

Sivasspor Sivasspor

Mert Hakan'ın çok konuşulan sevinci: "Erol Bulut'a yönelik değil"

21 Şubat 2020, Cuma 23:07
Mert Hakan'ın çok konuşulan sevinci:

Sivasspor - Alanyaspor maçının tek golünü atan Mert Hakan Yandaş'ın gol sevinci gecenin en çok konuşulan anı oldu. 

FutbolArena - Süper Lig 23. haftasında Sivasspor ile Aytemiz Alanyaspor arasında oynanan maçta müsabakanın tek golünü atan Mert Hakan Yandaş'ın, gol sevincini kayarak Erol Bulut'un önünde yaşaması gecenin konusu oldu. Sosyal medyada Mert Hakan Yandaş'ın, bu gol sevincini Erol Bulut'a yönelik yaptığı şeklinde yorumlar yapıldı. 


Sivasspor - Alanyaspor Mert Hakan Yandaş'ın gol sevinci


Konuyla ilgili olarak Mert Hakan Yandaş, Erol Bulut ve Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu. 

Mert Hakan Yandaş, "Gol sevincimde kesinlikle Erol hocaya karşı yapılmış bir hareket değil. 4 haftalık yaşadığım bir doluluk var. Gözlerimi kapattım zaten o an. Yanlış anlaşıldıysa Alanyaspor camiasından özür dilerim." dedi. 
Erol Bulut ise yayıncı kuruluşta gol sevincinin kendisine sorulması üzerine, "Kendisi bana anlattığında taraftarlarla problemi olmuş. Onlara yaptığı hareket. Tabi bizim önümüzde olmamalıydı ama ben niyetine inanıyorum." dedi. 

RIZA ÇALIMBAY: "KESİNLİKLE ALANYASPOR'A YÖNELİK DEĞİL"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da maç sonunda yaptığı açıklamada, "Kesinlikle Alanyaspor'a yönelik bir hareket değildi. Yanlış anlaşılmaması için söylüyorum. Onlar da yanlış anlaşıldıysa kusura bakmasın." diye konuştu. 

Sivasspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)