comScore

Sivasspor Sivasspor

Sivasspor Transfer Haberleri: Burhan Eşer, Sivasspor'da kalacak mı?

07 Haziran 2016, Salı 11:40
Sivasspor Transfer Haberleri: Burhan Eşer, Sivasspor'da kalacak mı?

Medicana Sivasspor'da iç transferde Burhan Şer ile yeniden anlaşmak için masaya oturdu.

FutbolArena Özel - Sivasspor, Burhan Eşer'i satmak istemiyor. Oyuncuyla yapılan ilk görüşmeler olumlu geçti. Ayrılması halinde istenen bonservis bedeli oyuncuya iletildi.

Bu sezon PTT Birinci Lig'e düşen Sivasspor'da yönetim takımdan ayrılmak isteyen ve Kayserispor'a imza atması beklenen Burhan Eşer'i takımda tutmak istiyor.
 

Sivasspor, Burhan Eşer ile anlaşacak mı?


Gelecek sezon tekrar Süper Lig'e çıkmak için mücadele edecek olan Sivasspor'da yönetim bir yıl daha sözleşmesi bulunan Burhan Eşer'i satmayı düşünmediğini oyuncuya iletti. Teknik Direktör Osman Özköylü de hem yönetime hem de oyuncuya kalmasını istediğini iletti.

Başta Kayserispor olmak üzere bir çok Süper Lig takımının istediği Burhan Eşer ile yönetim ve teknik adam kalması konusunda görüş bildirdi. Burhan Eşer'in yapılan ilk görüşmede kulübe olmlu yanıt verdiği ancak ayrılmak istemesi halinde kulübün istediği bedeli getirmesi söylendi.
 

Burhan Eşer transferinde son durum


Kulüp yetkilileri süreci şöyle özetlediler: “Burhan'ın kalmasını istiyoruz. Oyuncuyla yaptığımız ilk görüşme olumlu geçti. Burhan'a çeşitli teklifler var. Oyuncunun sonuçta tavrı belirleyici olacak. Bu görüşmeler sırasında Burhan'a gitmesi halinde getireceği bedel iletildi. Eğer gitmek isterse istenen bonservisi getirip ayrılabilir” 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.