comScore

Sivasspor Sivasspor

Sivasspor Transfer Haberleri: Aatıf Chahechouhe Fenerbahçe'ye kaça satıldı?

22 Haziran 2016, Çarşamba 23:41
Sivasspor Transfer Haberleri: Aatıf Chahechouhe Fenerbahçe'ye kaça satıldı?

PTT 1. Lig'in yeni takımlarından Sivasspor'un başkan vekili Erdal Sarılar, oyuncuları Aatif Chahechouhe'nun Fenerbahçe ile ön anlaşma imzaladığını belirterek, "Biz de Fenerbahçe ile rakamsal konuda anlaştık." dedi.

Sivasspor Başkan vekili Erdal Sarılar, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas İl Temsilciliği tarafından bir restoranda, kentte görev yapan basın mensuplarına verilen iftara katıldı.

PTT 1. Lig için 32 milyon lira bütçe belirlediklerini aktaran Sarılar, geçen sezon mücadele eden kadronun büyük bir bölümünün korunacağını söyledi.
Sarılar, teknik direktör Osman Özköylü'nün raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yaptıklarını dile getirdi. 


Aatıf Chahechouhe, Fenerbahçe'ye 2.5 milyon Euro'nun üstünde...!


Orta saha oyuncusu Aatif Chahechoue'nun Fenerbahçe'ye transferinin hangi aşamada olduğunun sorulması üzerine Sarılar, "Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe ile ön anlaşmayı imzaladı. Biz de Fenerbahçe ile rakamsal konuda anlaştık. Aatif umre dönüşü (resmi sözleşme) imzalayacak. 2,5 milyon avro üzerinde bir para karşılığında anlaştık." ifadelerini kullandı.

Üç futbolcuyu kadroya kattıklarını dile getiren Sarılar, "Kerim Avcı, Ahmet Cebe ve Hasan Hatipoğlu ile imzaladık." şeklinde konuştu.

TSYD Sivas İl Temsilcisi Kemal Çağlayan da Ramazan ayında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, "Basın mensupları zor şartlarda çalışıyor. Her haberi tarafsız bir şekilde vatandaşa ulaştırıyor. Bugün onlarla iftar sofrasında olmak istedik." şeklinde görüş belirtti.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.