comScore

Sivasspor Sivasspor

Sivasspor Haberleri: Mecnun Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi

29 Mayıs 2016, Pazar 21:33
Sivasspor Haberleri: Mecnun Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi

Sivasspor'da Olağan Genel Kurul sonrası Mecnun Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi. 

FutbolArena - Sivasspor'da, Olağan genel kurulu Sivas İl Özel İdaresi mecli salonunda gerçekleşti. Genel kurulda, yönetim ve denetim kurulu raporları okundu ve bilanço ibra edildi.


Sivasspor'da Mecnun Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi


Sivasspor'da tek listeyle gidilen Olağan Genel Kurulda konuşmaların ardından oylamaya geçildi ve Mecnun Otyakmaz yeniden başkanlığa seçildi. 


Sivasspor'da yeniden başkan olan Mecnun Otyakmaz'ın yönetim listesi


Sivasspor kulübünde yeniden başkanlığa seçilen Mecnun Otyakmaz, yeni yönetim kurulunda yer alan isimleri şöyle açıkladı, “Yeni dönemde yönetim kurulumuzda Erdal Sarılar, Erdoğan Bozatlı, Mehmet Oflaz, Elahattin Akyüz, Ekrem Munar, Halit Yazıcı, Ömer Sepet, Uğur Akkuş, Erdal Yılmaz, Mehmet Poyraz, Mehmet Ali Topal ve Faruk Taşseten ile yolumuza devam edeceğiz. “Bunun yanı sıra Volkan Uygunuçarlar, Şefik Yalvaç, Alper Kılınç, Bahattin Eken, Sabri Çevik, Muhammet Şeker, Turan Ünal, Yusuf Ziya Kurt ise Yönetim Kurulumuza yeni katılarak maddi ve manevi destekleri ile Sivasspor'umuzun daha güçlü ve dinamik olması için yardımcı olacaklardır” dedi.
 

Sivasspor'da Mecnun Otyakmaz'ın başkanlık seçim sonrası açıklaması


Spor Toto Süper Lig'in son maçında taraftarımızın tüm dünyaya örnek olduğunu söyleyen Otyakmaz, “Ayrıca, taraftarımızın son maçımızda küme düşmemize rağmen dünyada spor camiasında nadir görülen bir olgunlukla takımımıza ve yönetim kurulumuza yapmış oldukları tezahürat ve ritüel nedeni ile teşekkür etmek istiyorum. Taraftarımızın bu olgun davranışı tüm dünyaya ve ülkemize örnek olmuş ve Sivas halkının ne kadar anlayışlı ve delikanlı olduğunu dünyaya bir kez daha göstermiştir. Daha başarılı bir Sivasspor için şahsıma ve yönetim kuruluma verdiğiniz güvenden dolayı tüm delegelerimize şükranlarımızı sunuyor saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"