comScore

Sıtkı Sezgin'in hastalığı neydi? Sıtkı Sezgin neden öldü? Sıtkı Sezgin öldü mü? Sıtkı Sezgin nasıl öldü? (Şişko Nuri öldü mü?)

18 Ağustos 2018, Cumartesi 19:43
Sıtkı Sezgin'in hastalığı neydi? Sıtkı Sezgin neden öldü? Sıtkı Sezgin öldü mü? Sıtkı Sezgin nasıl öldü? (Şişko Nuri öldü mü?)

Yeşilçam'ın emektar isimlerinden Sıtkı Sezgin hayatını kaybetti. Sıtkı Sezgin'in ölümünün ardından Sıtkı Sezgin'in hastalığını ve Sıtkı Sezgin'in ölüm sebebini merak edenler için Sıtkı Sezgin hakkındaki son dakika gelişmelerini Sıtkı Sezgin ile ilgili hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Sıtkı Sezgin öldü mü? Yeşilçam'ın emektar isimlerinden Sıtkı Sezgin bir süredir hastanede tedavi görüyordu. Acı haber geldi. Sıtkı Sezgin öldü. Sıtkı Sezgin'in ölümünün ardından sosyal medya ve internet ortamında Sıtkı Sezgin öldü mü? Sıtkı Sezgin nasıl öldü? Sıtkı Sezgin neden öldü? Sıtkı Sezgin'in hastalığı neydi? şeklinde arama yapılmaya başlandı. Yeşilçam'ım emektar isimlerinden Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

AA'nın haberine göre, Yeşilçam'ın emektar isimlerinden "Şişko Nuri" lakaplı 68 yaşındaki Sıtkı Sezgin, hastanede tedavi görüyordu. Bir süre önce sağlık sorunları nedeniyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine kaldırılan Sezgin, anjiyo oldu. Böbrek ve karaciğer yetmezliği gibi sağlık sorunları da bulunan Sezgin'in tedavisi devam ediyordu. Ancak 68 yaşındaki emektar oyuncu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu. 
Sıtkı Sezgin'in ölümünün ardından Sıtkı Sezgin kimdir? Sıtkı Sezgin kaç yaşında öldü? Sıtkı Sezgin nereli? Sıtkı Sezgin evli miydi? Sıtkı Sezgin nerede yaşıyordu? şeklindeki sorulara yanıt arayanlar için detaylar haberimizde. 
 

Sıtkı Sezgin kimdir?


Geçmiş yıllarda Türk Sinema'nın çocuk tiplemelerinden hatırlayacağımız oyuncu Sıtkı Sezgin Şişko Nuri lakabı ile tanınmaktadır. 1971 yılında Ayşecik ve Sihirli Cüceler sinema filmi ile adım attığı oyunculuğa, Hayat Sevince Güzel, Öksüzler, Ah Dede Vah Dede, Sevgili Dayım, Adile Teyze, Nikah Masası, Alman Avrat 40 Bin Mark, Alman Avrat'ın Bacısı gibi filmler ile devam etmiştir. Özellikle Öksüzler isimli sinema Filminde Sezercik ile gerçekleşen sıpa satın alma bölümünde Babam çok zengin benim, çuvalla para verir genede alır.

SITKI SEZGİN SON DAKİKA HABERLERİ

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)