comScore

Galatasaray Galatasaray

Sinan Gümüş mucizesi - Galatasaray Haberleri

06 Mayıs 2016, Cuma 09:50
Sinan Gümüş mucizesi - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'da uzun süreli sakatlığının ardından Çaykur Rizespor maçında süre alan Sinan Gümüş'ün ortaya koyduğu performans taraftarları mest etti.

FutbolArena - Galatasaray'da sezonun ikinci yarısında yıldızı parlayan ve peş peşe attığı gollerle dikkat çeken Sinan Gümüş yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 3 ay forma giyememişti. Genç futbolcu uzun aradan sonra Çaykur Rizespor ile oynanan kupa maçında görev aldı ve sergilediği oyunla taraftarlara umut verdi.
 

Sinan Gümüş'ün sakatlık dönemi


Fanatik'te yer alan habere göre; Sinan için hiç de kolay olmadı. Sol üst arka adalesinde tama yakın yırtık tespit edilen genç oyuncu hakkında ameliyat kararı verilmek üzereydi. Ancak Yener İnce ve ekibi 3 aşamalı tedavi yöntemiyle, normalde sezonu kapatması beklenen Sinan'ı 3 ay gibi bir sürede sahaya döndürdü.
 
267345-haber

Sinan için önce iğne tedavisi, ardından antrenman programı ve sonrasında gıda takviyesi ile özel bir yöntem hazırlandı. Bu program doğrultusunda her gün 5 saat çalışan ve tedaviyi harfiyen yerine getirenSinan Gümüş'ün, Rize karşısında 10 dakika oynatılması planlanıyordu. Ancak genç futbolcu çok ısrar edince, hocası 20 dakika oynattı ve geri dönüşü muhteşem oldu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!