comScore

Galatasaray Galatasaray

Sinan Gümüş, EURO 2016'ya - Galatasaray Haberleri

21 Mayıs 2016, Cumartesi 09:15
Sinan Gümüş, EURO 2016'ya - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'ın genç oyuncusu Sinan Gümüş için EURO 2016 baskısı artıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da uzun süreli sakatlığından sonra yeniden form tutan ve Kayserispor maçında attığı 3 golün yanı sıra sergilediği oyunla da alkış toplayan Sinan Gümüş'ün EURO 2016 kadrosuna alınması için Fatih Terim'e baskı var.
 

Sinan Gümüş, EURO 2016'ya gidecek mi?


Fanatik'te yer alan habere göre; Ligin ikinci yarısında yaşadığı sakatlık nedeniyle istikrarlı bir şekilde kendini gösteremeyen genç futbolcu, forma bulduğu her maçta parlak bir görüntü sergiledi. Onun bu performansı nedeniyle sosyal medyada adeta bir kampanya başladı. Futbolseverler, Sinan Gümüş'ün A Milli Takım kadrosuyla EURO 2016'ya gitmesini istiyor. Bu konuyla ilgili olarak Fatih Terim'e büyük baskı var.

Yazarlar ne dedi?
Oğuz Dizer (Fanatik)


Sinan Gümüş bambaşka bir renk elbette, sim gibi parlak maşallah. 6-0 olduğunda hat-trick brövesini de kazandı.

Hakan Can (Fanatik)

Bugüne kadar gördüğümüz kadarıyla o iyi bir profesyonel. Her şeyi samimi. Basit ve faydalı oynuyor. Taraftarlar da, önemli rakam kazanan ağabeyleri, ‘tafra' ve ‘kulis' yaparken, yalnızca işini güzel yapmaya konsantre olan Sinan gol attığında, bizzat kendisi atmış gibi seviniyor. Takım ve kulüp için büyük kazanç.

Hakan Ünsal (Hürriyet)

Sinan gibi oynamaya aç, hücum kalitesi iyi, oyunu öne çabuk oynayan ve goller atan bir isme çok ihtiyaç duydu Galatasaray. Şu bir gerçek ki, Sinan oynamış olsaydı Galatasaray bu denli zaafiyet yaşamazdı. Genç olmasına rağmen tecrübeli, kenar oyuncusu ama golcü, süratli fakat dengeli, kuvvetli olduğu kadar akıllı bir oyuncu Sinan. Fatih hoca, bu denli farklı özellikleri olan bir oyuncudan yararlanır.

Osman Şenher (Milliyet)

Kayseri maçının bir tek kârı oldu, o da Sinan Gümüş. Çocuk koşuyor, pas veriyor, iyi şut çekiyor, gol atıyor. 6 gol değil ama Sinan'ın performansı ve attığı 3 gol mest etti.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!