comScore

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia, Fenerbahçeli oldu - Futbol Magazin Haberleri

08 Şubat 2017, Çarşamba 16:31
Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia, Fenerbahçeli oldu - Futbol Magazin Haberleri

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Fenerbahçe taraftarı olduğunu takipçileriyle paylaştı. Sinan Akçıl ve Otilia aşkında son durum.

FutbolArena - Şarkıcı Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Otilia, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Rumen güzel, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafının altına, "Ben de artık Fenerbahçeli oldum" şeklinde not düştü. 
 

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Otilia'dan Fenerbahçe formalı paylaşım


Şarkıcı Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile olan ilişkisini sonlandırmasının ardından Rumen şarkıcı Otilia ile birliktelik yaşadığı ifade ediliyordu. Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen Sinan Akçıl'ın kız arkadaşı Otilia'yı da koyu bir Fenerbahçe taraftarı yaptığı ortaya çıktı. Genç şarkıcı Otilia, Beşiktaş maçı öncesi Instagram hesabından Fenerbahçeli formalı bir fotoğrafını paylaşarak, "Başarılar Fenerbahçe, Ben de artık Fenerbahçe taraftarıyım. Maç centilmence geçsin dilerim" şeklinde bir not düştü. Otilia'nın bu paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum geldi.
 

Rumen asıllı şarkıcı Otilia kimdir?


Otilia 13 Haziran 1992 yılında Romanya'nın Suceava ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Onun müziğe olan ilgisini ilk müzik öğretmeni keşfetmiştir. Romanya Ulusal Kolej'de eğitim almıştır. Yerel televizyonlarda çalışmıştır. Şarkılarını 17 yaşında seslendirmeye başlamıştır. İlk sahne adı Bijue, Amerika'da aynı isimde bir şarkıcı olduğu öğrenilince 2013 yılında Otilia olarak değiştirilmiştir. 2012 yılında All The Stars şarkısı ve klibiyle gündeme gelmiştir. Daha sonra 2013 Haziran ayında French Kiss adlı şarkısı yayınlanmıştır. Ardından, 2013 Kasım ayında Russian Dream ile On Fire şarkıları yayınlanmıştır. Otilia daha sonra JHaps Records ile çalışmaya başlamıştır. Tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014'te yayınlanmıştır.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)