comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Simeone: "Griezmann dünyanın en iyisi olacak"

07 Eylül 2016, Çarşamba 19:09
Simeone:

Diego Simeone, futbolcusu Griezmann'ın ileride dünyanın en iyi futbolcusu olacağını söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Atletico Madrid'in 25 yaşındaki Fransız yıldızı Antoine Griezmann'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara teknik direktörü Diego Simeone'den cevap gecikmedi. 

Bu yaz PSG'nin hedefinde olan Griezmann, "Sadece Diego Simeone PSG'ye veya başka bir takıma giderse tereddüt ederim" demiş ve Atletico Madrid'te kalmaktan mutlu olduğunu dile getirmişti.
Haziran ayında takımı ile sözleşme uzatan Griezmann, Simeone'yi överek "Sözleşmemi uzatmadan önce onu aradım ve onun da kalacağını öğrendikten sonra imzamı attım. Hala ondan öğreneceğim çok şey var. PSG şu an hedeflerim arasında yok" demişti. 

SİMEONE: "GRİEZMANN EN İYİ OLACAK" 

Bu kez yıldız oyuncu hakkında konuşan isim ise Arjantinli teknik adam Diego Simeone oldu. Onun La Liga'nın diğer yıldızları Ronaldo ve Messi gibi dünyanın en iyisi olacağını dile getiren Simeone "Griezmann kulübünün değerini bilerek hergün çalışmalarına devam ediyor. O Messi ve Ronaldo gibi dünyanın en iyisi olacak. Onun kaderinde bu var" şeklinde konuştu.

Gelecek planları hakkında da görüş bildiren Simeone, "Ben Atletico Madrid'te mutluyum, gelecek yıl yeni stadımızda yine takımımın başında olmak isterim" dedi. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.