comScore

Sigaraya zam mı geldi? Sigaraya 6 TL zam mı yapıldı? 2020 sigara fiyatları

08 Şubat 2020, Cumartesi 11:48
Sigaraya zam mı geldi? Sigaraya 6 TL zam mı yapıldı? 2020 sigara fiyatları

Sigaraya zam mı geldi sorusu sosyal medyada trend olurken sigara kullanan vatandaşlar Sigaraya 6 etiketinin altında görüşlerini dile getirmeye başladı. Peki sigaraya gerçekten zam geldi mi?

Sigaraya 6 lira zam geldi haberlerinin ardından sigara kullanan vatandaşlar sosyal medyada Sigaraya 6 başlığı altında düşünceleirni dile getirmeye başladı. Sigara zammı oldu mu, sigaraya zam geldi mi, sigara ne kadar, sigara 2020 fiyatları, sigara fiyatları güncel şeklinde aramalar yaparak kullandıkları sigaranın fiyatının güncel halini öğrenmek isteyenler için haberimizi hazırladık.
 

Sigaraya zam geldi mi? Sigaraya 6 lira zam doğru mu?


Sosyal medyada kısa süre içerisinde Sigaraya 6 başlığı altında binlerce paylaşım yapılmaya başlandı. Sigara kullanan vatandaşlar kısa süre içerisinde sigaraya zam yapılıp yapılmadığı yönünde bilgi aramaya başladı. 2020 sigara fiyatlarında bazı markalar fiyat güncellemeleri yaptı. Fakat sosyal medyada belirtildiği gibi sigaraya 6 lira zam yapıldığı idiası henüz doğrulanmadı. Bu yönde hiçbir sigara markasından bir açıklama ve fiyat güncellemesi yapılmadığı ifade ediliyor. 
 

2020 sigara fiyatları, en ucuz sigara ne kadar?


2020 yılında birçok marka sigara fiyatlarında güncellemere gitti. Sigara markalarının bir kısmının sigara fiyatlarında revize yaptığı ve bazı markalarda indirime dahi gidildiği ifade edildi. Britsh American Tabacco tarafından yapılan açıklamada 14 lira olan bazı sigaraların 12 lira olarak güncellendiği de ifade ediliyor.

SON DAKİKA SİGARA ZAM HABERİ

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)