comScore

Sigaraya zam mı geldi? Amerikan sigaralarına ne kadar zam geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? (Sigara zammı 2018)

15 Ağustos 2018, Çarşamba 17:27
Sigaraya zam mı geldi? Amerikan sigaralarına ne kadar zam geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? (Sigara zammı 2018)

Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigaraya zam mı geldi? Sigara zamları 2018 son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

FutbolArena - Sigaraya zam geldi mi? Sigaraya zam mı geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigara zamlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri belli oldu. Resmi Gazete'de sigara zamlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri yayınlandı. Bu gelişmenin ardından vatandaşlar sigara zamlarıyla ilgili zamları merak etmeye başladı. Peki bu gelişmenin ardından sigaraya ne kadar zam gelecek? Sigaraya yüzde kaç ek vergi geldi? Sigara fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ABD'den ithal edilen bazı ürünlere ek vergi getiren karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Ek vergi uygulamasından sonra ise vatandaşlar sigara fiyatlarını araştırmaya başladı. Sigara zamları ne kadar oldu? 2018 sigara fiyatları ne kadar? Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigara zamlarıyla ilgili son dakika ve tüm gelişmeler haberimizde. 
ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanmasına dair kararda değişiklik yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, 11 Haziran 2018'de yürürlüğe konulan ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanan oranlar yüzde 100 artırıldı. 
 

Sigara zam oranları 2018 (Sigara 2018 fiyatları)


ALKOL derecesi hacim itibarıyla yüzde 80'den az olan tağyir (denatüre) edilmemiş etil alkol; damıtım yoluyla elde edilen alkollü içkiler, likörler ve diğer alkollü içecekler yüzde 140,

SİGARA: yaprak tütün ve tütün döküntüleri yüzde 60

ZAM YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)