comScore

Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları 4 Ağustos 2019 (Marlboro, Parlement, Muratti, Lark)

04 Ağustos 2019, Pazar 10:33
Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları 4 Ağustos 2019 (Marlboro, Parlement, Muratti, Lark)

Marlboro ne kadar oldu? Parlement zamlandı mı? Muratti fiyatı ne kadar? Lark kaç TL oldu? Chesterfield'e zam geldi mi? LM ne kadar oldu? Sigara fiyatlarına 4 Ağustos 2019 Pazar günü itibariyle zam geldi. Sigara zammı detayları haberimizde.

Philip Morris şirketinin bünyesinde yer alan Marlboro, Parlement, Muratti, Chesterfield, LM ve Lark sigaralarına zam geldi. 4 Ağustos 2019 Pazar günü itibariyle Marlboro kaç TL oldu? Parlement fiyatı ne kadar? Muratti ne kadar? Lark zamlandı mı? Chesterfield yeni fiyatı ve LM kaç TL oldu? gibi soruların yanıtları için haberimizi hazırladık. Yeni sigara zammı gelişmesinin ardından Philip Morris şirketinin fiyat tarifesi belli oldu.
 

Zamlı sigara fiyatları (Marlboro, Parlement, Muratti, Chesterfield, LM, Lark)


Philip Morris'in sigaralarına zam geldi. Diğer şirketlerin açıkladığı sigara zamlarının ardından Philip Morris'in ürettiği Marlboro, Parlement, Muratti, Chesterfield, LM ve Lark sigaralarının zamlı fiyatları belli oldu. Türkiye'de alıcı bulan sigaraların yeni fiyatları en çok araştırılan konular arasında yer aldı. Marlboro, Parlement, Muratti, Chesterfield, LM ve Lark sigaraları kaç TL oldu? İşte yeni fiyat tarifesi:

MARLBORO EDGE - 16 TL
MARLBORO TOUCH - 17 TL
MARLBORO - 18 TL
PARLEMENT - 18,50 TL
MURATTİ - 16 TL
MURATTİ BLU - 15 TL
LARK - 15 TL
LARK RESERVE 14,50 TL
CHESTERFİELD - 14,50 TL
CHESTERFİELD MODE 14,00 TL
LM - 14,50 TL


SİGARA ZAM YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!