comScore

Sıfır Bir yeni bölüm izle, Sıfır Bir 5. sezon 2. bölüm (Sıfır Bir BluTV ücretsiz üyelik)

05 Şubat 2019, Salı 11:06
Sıfır Bir yeni bölüm izle, Sıfır Bir 5. sezon 2. bölüm (Sıfır Bir BluTV ücretsiz üyelik)

Sıfır Bir Blutv ücretsiz üyelik. Sıfır Bir dizisi nasıl izlerim? Sıfır Bir 5. sezon 2. bölüm yayınlandı mı? Sıfır Bir dizisi ücretsiz izlemek mümkün mü? Tüm bu soruların yanıtı haberimizde.

Sıfır Bir dizisi 5. sezon 2. bölümü yayınlandı mı? Sıfır Bir 2. bölüm izle. Sıfır Bir 5. Sezon izle? Adana'da çekilen ve internet ortamında yayınlanan Sıfır Bir dizisinin 5. sezon heyecanı start aldı. Sıfır Bir dizisini izlemek isteyen dizi severler Sıfır Bir izle, Sıfır Bir dizisi nasıl izlerim? sorusuna yanıt arıyor. Sıfır Bir dizisi nasıl izlenir? Sıfır Bir hangi kanalda yayınlanıyor? Sıfır Bir BluTV nasıl izlenir? Sıfır Bir dizisini izlemek isteyen internet kullanıcıları haberimize göz atabilir.


Sıfır Bir 5. sezon 2. bölüm yayınlandı mı? Sıfır Bir 5. sezon 2. bölüm izle


BluTv platformunda yayınlanan Sıfır Bir 5. sezon heyecanı başladı. Sıfır Bir dizisi internet ortamında yayınlanan ve oldukça popüler bir dizi olmayı başarmış durumda. Milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan dizinin bölümleri sadece BluTV platformunda yayınlanıyor. Sıfır Bir dizisi ücretsiz izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Sıfır Bir dizisi izle, Sıfır Bir ücretsiz izle, Sıfır Bir Blutv ücretsiz üyelik aramaları gerçekleştiriyor.

Sıfır Bir dizisini izlemek için BluTV üyeliğinizin olması gerekmektedir. BluTV üyeliğine sahip olmak isteyen kullanıcılar https://www.blutv.com.tr sitesine üye olarak Sıfır Bir dizisnin 5. sezon heyecanın yaşabiliyor.,
Ayrıca BluTV platformuna üye olan kullanıcılar 15 gün boyunca kesintisiz BluTV deneyimini ücretsiz olarak yaşabiliyorlar.


Sıfır Bir dizisi ücretsiz nasıl izlerim? Sıfır Bir dizisi konusun ne?


''Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20'li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür'ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor'la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi'nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.

Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal'in İnce Memed'le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney'in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana'nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi'ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.''


SIFIR BİR BLUTV İZLE

 

Cio Sıfır Bir'den ayrılıyor mu? Savaş ile Cio neden kavga etti?


Özgür'ün ölümü sonrasında intiham yemini eden Savaş ve Cio arkadaşları ile Sami'den intikam aldı. Cio yaşanan savaşta öldü. Cio neden öldü? Cio, Savaş ile kavga etti diziden ayrılıyor mu? Sosyal medyada son günlerde Sıfır Bir dizisi setinde büyük bir kavga yaşandığı dedikodusu vardı. 

Yaşanan kavga sonrasında Cio'nun diziden ayrılacağı iddia edilyordu. Cio'nun sezon finalinde ölümünü istediği ve savaş ile kavga ettiği nedeni ile diziden ayrılmaya karar verdiği iddia edilmişti. Savaş ile Cio kavga nedeni ise Savaş'ın dizi setinde sözünün fazla geçmesi olarak öne sürülüyordu.4. sezon finalinde Cio yaşanan savaş sırasında öldü. Cio, Sıfır Bir dizisinin 5. sezonunda yer almıyor.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)