comScore

Sıfır Bir oyuncusu Deniz Bezek kimdir? Deniz Bezek'in ölüm neden - Deniz Bezek'in Sıfır Bir'deki sahneleri

20 Ağustos 2018, Pazartesi 16:41
Sıfır Bir oyuncusu Deniz Bezek kimdir? Deniz Bezek'in ölüm neden - Deniz Bezek'in Sıfır Bir'deki sahneleri

Blu Tv'de yayınlanan Adanalı temalı dizi Sıfır Bir'in oyuncularından Deniz Bezek hayatını kaybetti. Deniz Bezek kimdir? Sıfır Bir'de oynayan Deniz Bezek neden öldü? Detaylar haberiöizde.

FutbolArena - Blu Tv'de yayınlanan Sıfır Bir adlı dizinin oyuncusu Deniz Bezek'ten sevenlerine kötü haber geldi. Deniz Bezek hayatını kaybetti. Sıfır Bir oyuncusu Deniz Bezek neden öldü? Detaylar haberimizde.
 

Sıfır Bir oyuncusu Deniz Bezek'in ölüm sebebi ne? Deniz Bezek'in ölümünde ihmal var mı?


Dizide 'Mahir' karakterini canlandıran Deniz Bezek, Adana'da otomobiliyle hemzemin geçitten geçmeye çalışırken lokomotif çarpması sonucu yaşamını yitirdi.Haberi alan Deniz Bezek'in yakınları ve dizi oyuncuları derin bir üzüntü yaşadı.

Posta'da yer alan habere göre, kazada ihmal olduğu iddiaları da ortaya çıktı. Basında çıkan haberlere göre, TCDD görevlisinin kulübesinde bulunmadığını, kazanın ardından da kaçtığını ileri süren Deniz Bezek'in yakınları, kulübeyi taşladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve TOMA geldi. Polisin araya girmesiyle olay son buldu.

 

Deniz Bezek kimdir? Deniz Bezek'in Sıfır Bir'deki rolü


Adana doğumlu olan Deniz Bezek 22 yaşında hayatını kaybetti.. 2016'dan bu yana Blu TV'de yayınlanan Sıfır Bir dizisinde rol almakta olan Deniz Bezek, dizide Sami karakterinin adamları arasında yer alıyordu.
 

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinde sezon finali geldi. Sıfır Bir dizisi 11. bölümünde neler olacak? Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve Savaş arkadaşları ile Özgür'ün intikamını almak için yemin etti. Sami'nin öldürülmesi için yemin eden Savaş ve arkadaşları intikam peşine düştü. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde.
 

SIFIR BİR 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Sıfır Bir dizisi konusu ne? Sıfır Bir dizi konusu 


Bir Zamanlar Adana'da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor.

20'li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür'ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor'la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi'nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.

Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal'in İnce Memed'le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney'in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana'nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi'ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)