comScore

Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sıfır Bir Savaş öldü mü?)

13 Mart 2019, Çarşamba 23:17
Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sıfır Bir Savaş öldü mü?)

Sıfır Bir dizisinin yeni bölümü Blutv'de yayınlandı. Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm link arayan dizi severler haberimize göz atabilirler. Milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan Sıfır Bir dizisinin 8. bölümü büyük nefes kesti. Diziyi internet üzerinden izlemek isteyen Sıfır Bir hayranları haberimize göz atabilir.

İnternetin fenomen dizileri arasında yerini alan Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana'da dizisinin 5. sezon 8. bölümü BluTV platformunda yayınlandı. Sıfır Bir 5. sezon finalini gerçekleştirdi. Sıfır Bir dizisinin 8. bölümü adeta nefesleri kesti. Yeni bölümü izleyen Sıfır Bir hayranları Savaş Öldü mü? sorusuna yanıt aradı. Sıfır Bir dizisi nasıl izlenir? Sıfır Bir dizisi üyelik, Sıfır Bir BluTV ücretsiz üyelik, Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm link aramaları gerçekleştiren dizi hayranları haberimize göz atabilir.


Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm link (Sıfır Bir BluTV izle)


Sadece internet ortamında Blutv ekranlarında yayınlanan Sıfır Bir dizisinin 5. sezon 8. bölümü yayınlandı. Sıfır Bir'in yeni bölümünü izleyen dizi severler yeni bölümden büyük keyif aldı. Sıfır Bir dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler Sıfır Bir nasıl izlenir? sorusunun yanıtını arıyor.

SIFIR BİR NASIL İZLENİR?
Sıfır Bir dizisi internet ortamında sadece BluTv ekranlarında yayınlanıyor. BluTV üyeliği yapmak için www.bluetv.com.tr sitesine giderek üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra diziler sekmesinden Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana'da sekmesinden dizinin yeni bölümlerini izleyebilir.

6. SEZON MAYIS AYINDA YAYINLANACAK
Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana'da 5. sezon finalini gerçekleştirdi. Dizinin 5. sezon 8 bölümden oluştu. BluTV ve Sıfır Bir yapım ekibinden yapılan açıklamaya göre Sıfır Bir 6. sezon, Mayıs ayında gösterime girecek.
Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm finalinde Adana F tipi ceza evinde vurulan Savaş'ın ölüp, ölmeyeceği Mayıs ayında yapılacak yeni bölümlerde belli olacak.


 

Sıfır Bir dizisi konusu ne? Sıfır Bir nerede çekiliyor?


Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20'li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür'ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor'la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi'nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. 

Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal'in İnce Memed'le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney'in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana'nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi'ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.


SIFIR BİR 5. SEZON BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"