comScore

Sıfır Bir 3. bölüm izle, Sıfır Bir son bölüm izle (Sıfır Bir Blutv ücretsiz üyelik)

08 Şubat 2019, Cuma 11:20
Sıfır Bir 3. bölüm izle, Sıfır Bir son bölüm izle (Sıfır Bir Blutv ücretsiz üyelik)

Sıfır Bir yeni bölüm yayınlandı. Sıfır Bir 3. bölüm nefesleri kesti. Sıfır Bir BluTv'de tüm heyecanı ile devam ediyor. Sıfır Bir son bölüm izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Sıfır Bir Blutv aramarı gerçekleştiriyor. Sıfır Bir nasıl izlerim? sorusunun yanıtı haberimizde.

Sıfır Bir 3. bölüm yayınlandı. 5 sezon heyecanı BluTV ekranlarında devam eden Sıfır Bir dizisinin yeni bölümü yayınlandı. İnternet ortamında yayınlanan ve yüz binlerce izleyici kitlesine sahip olan Sıfır Bir'in 5. sezon 3. bölümü merakla bekleniyordu. Sıfır Bir'in yeni bölümünü izlemek isteyen Sıfır Bir hayranları internet ortamında Sıfır Bir yeni bölüm yayınlandı mı, Sıfır Bir son bölüm, Sıfır Bir Blutv izleme aramaları gerçekleştiriyor. Sıfır Bir 3. bölüm ücretsiz bir şekilde lzleniyor mu? Detaylar haberimizde.


Sıfır Bir yeni bölüm izle, Sıfır bir son bölüm izle, Sıfır Bir Blutv ücretsiz üyelik


Özgür ve Cio'nun ölümünden sonra Sıfır Bir'de 5. sezon heyecanı başladı. Sıfır Bir yeni bölüm yayınlandı. Blutv platformunda yayınlanan Sıfır Bir 3. bölüm büyük nefes kesti. Heyecanla beklenen Sıfır Bir yeni bölümü yayına girdi. Sıfır Bir 3. bölüm izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Sıfır Bir dizisi nasıl izlerim? sorusuna yanı arıyor.

Sıfır Bir dizisi Blutv platformunda yayınlanıyor. Sıfır Bir dizisinin 3. bölümü BluTv'de yayınlandı. Sıfır Bir yeni bölümü izlemek için Blutv üyeliğinizin olması gerekmektedir. BluTV üyeliğine sahip olmak isteyen kullanıcılar https://www.blutv.com.tr sitesine üye olarak Sıfır Bir dizisnin 5. sezon heyecanın yaşabiliyor.

 

Sıfır Bir dizisi ücretsiz nasıl izlerim? Sıfır Bir dizisi konusun ne?


''Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20'li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür'ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor'la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi'nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.

Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal'in İnce Memed'le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney'in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana'nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi'ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.''


SIFIR BİR YENİ BÖLÜM BLUTV İZLE


FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)