comScore

Sıfır Bir 11. bölüm fragman! Sıfır Bir sezon finali fragmanı İZLE (Sıfır Bir 11. Bölüm fragmanı Blu TV)

16 Ağustos 2018, Perşembe 08:57
Sıfır Bir 11. bölüm fragman! Sıfır Bir sezon finali fragmanı İZLE (Sıfır Bir 11. Bölüm fragmanı Blu TV)

Sıfır Bir sezon finali fragmanı yayınlandı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragamnında neler yaşanıyor? Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı için haberimize göz atabilirsiniz.

FutbolArena - Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Savaş ve arkadaşları Özgür'ün intikamını almak için yemin etti. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm izle. Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve büyük bir heyecan yarattı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanında Savaş ve arkadaşları Sami'den intikam almak için yemin etti.


Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da dizisinde sezon finali geldi. Sıfır Bir dizisi 11. bölümünde neler olacak? Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve Savaş arkadaşları ile Özgür'ün intikamını almak için yemin etti. Sami'nin öldürülmesi için yemin eden Savaş ve arkadaşları intikam peşine düştü. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde.
 

SIFIR BİR 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Sıfır Bir dizisi konusu ne? Sıfır Bir dizi konusu 


Bir Zamanlar Adana'da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor.

20'li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür'ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor'la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi'nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.
Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal'in İnce Memed'le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney'in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana'nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi'ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)