comScore

Shakira'nın konseri hangi kanalda? (Shakira'nın Vodafone Park konseri CANLI İZLE)

11 Temmuz 2018, Çarşamba 22:07
Shakira'nın konseri hangi kanalda? (Shakira'nın Vodafone Park konseri CANLI İZLE)

Shakira'nın Vodafone Park'taki konserine gidemeyenler Shakira'nın konserini TV'den ve internet ortamından izlemek için Shakira'nın konseri hangi kanalda? Shakira'nın konseri canlı izle ve Shakira'nın konserini hangi kanal yayınlıyor? şeklinde arama yapmaya başladılar. Shakira'nın Vodafone Park'ta düzenlediği konserle ilgili gereken tüm bilgiler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Shakira'nın Vodafone Park'taki konseri hangi kanalda? Beşiktaş'ın Vodafone Park stadında konser verecek olan Shakira'yı stattan izleyemeyecek olanlar internetten Shakira'nın Vodafone Park konseri hangi kanalda? şeklinde arama yapmaya başladı. Peki Shakira konserini BJK TV yayınlıyor mu? Shakira konserini CANLI izlemek isteyenler için Shakira'nın Vodafone Park'taki konserine dair detaylaır haberimizde derledik. 

Shakira konseri bilet fiyatları
Diamond Circle Ayakta - 780.00 TL
Tribün 1. Kategori VIP - 780.00 TL
Golden Circle Ayakta - 572.00 TL
Tribün 2. Kategori - 416.00 TL
Tribün 3. Kategori - 315.00 TL
Saha İçi Ayakta - 213.00 TL
Tribün 4. Kategori - 213.00 TL
Tribün 5. Kategori - 162.00 TL
Dünya turnesi kapsamında İstanbul'a gelen Kolombiyalı şarkıcı, 11 Temmuz(yarın) akşamı Vodafone Park'ta Türkiye'deki hayranlarının karşısına çıkacak. Yoğun katılımın beklendiği konserde Shakira, beğenilen eserlerini hayranları için seslendirecek.FİKRET ORMAN VE KIZLARINDAN SHAKIRA'YA HOŞ GELDİN 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kendisine ait instagram hesabından kızlarıyla birlikte Shakira ile paylaştığı fotoğrafın altına "Welcome to Beşiktaş Shakira" mesajını paylaştı. Hatırlanacağı üzere önceki gün Fikret Orman basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Shakira'yı inşallah Beşiktaşlı yapacağız. Eşi Pique de önemli bir futbolcu. Belki de onu alırız." ifadelerini kullanmıştı. 

Peki Shakira'nın Vodafone Park'taki konseri hangi kanalda? Shakira'nın konseri başladı mı? Shakira'nın kanseri hangi kanalda? Shakira'nın Vodafone Park'ta düzenlediği konserle ilgili henüz kanal bilgisi verilmedi. 

SHAKIRA'NIN VODAFONE PARK'A GELİŞ ANINI İZLEYİN>>>

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!