comScore

Shakira konseri saat kaçta? Shakira konseri bilet fiyatları ne kadar? Shakira konseri biletix (Shakira Vodafone Park konseri ne zaman?)

11 Temmuz 2018, Çarşamba 12:57
Shakira konseri saat kaçta? Shakira konseri bilet fiyatları ne kadar? Shakira konseri biletix (Shakira Vodafone Park konseri ne zaman?)

Vodafone Park'ta düzenlenecek olan Shakira konseri ne zaman? Shakira konseri saat kaçta? Vodafone Park'ta Shakira konseri biletleri ne kadar? Shakira konserine gidecek olan vatandaşlar Shakira konserinin nerede ve ne zaman olduğu sorularının yanı sıra Shakira konserine dair tüm bilgiler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Shakira'nın Vodafone Park'ta düzenleyeceği konser öncesinde Shakira konserini izleyecek olan vatandaşlar Shakira konseri ne zaman? Shakira konseri saat kaçta şeklinde arama yapmaya başladılar. Shakira Turne kapsamında son olarak geçtiğimiz 6 Temmuz'da Barcelona görkemli bir konser veren şarkıcı, saat 22.00 sıralarında İspanya'dan havalanan özel uçakla Atatürk Havalimanı'na indi. Shakira'yı havaalanında karşılayan gazeteciler ünlü şarkıcıya baklava ikram etti. 

Peki Shakira konseri ne zaman? Shakira konseri saat kaçta? Vodafone Park'taki Shakira konserine gitmeye isteyenler Shakira konseri nerede? Shakira konseri saat kaçta? şeklinde arama yapmaya başladılar. Ayrıca Shakira konseri bilet fiyatları da yine gün içinde büyük popülariteye ulaştı. Bu kapsamda Shakira konseri bilet fiyatları ne kadar diye merak edenler için Shakira konserine dair gelişmeleri Vodafone Park'taki Shakira konseri haberimizin devamında bulabilirsiniz. 
Latin müziğinin önemli isimlerinden biri olan dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, ‘El Dorado' isimli dünya turnesi kapsamında konser vermek için İstanbul'a geldi. Shakira İstanbul'da Vodafone Park'ta bir konser düzenleyecek. Shakira'nın Vodafone Park'ta düzenleyeceği konser saat 21:00'de. Vodafone Park'ta düzenlenecek olan Shakira konserinin bilet fiyatları ise şu şekilde:

Shakira konseri bilet fiyatları
Diamond Circle Ayakta - 780.00 TL
Tribün 1. Kategori VIP - 780.00 TL
Golden Circle Ayakta - 572.00 TL
Tribün 2. Kategori - 416.00 TL
Tribün 3. Kategori - 315.00 TL
Saha İçi Ayakta - 213.00 TL
Tribün 4. Kategori - 213.00 TL
Tribün 5. Kategori - 162.00 TL


Shakira kimdir?


Adının dünyaca tanınmasını sağlayan, 1995 yılında çıkarttığı ilk albümü Pies Descalzos'tur. 2002'de "Whenever, Wherever" adlı parçası 29 ülkedeki müzik listelerinde ilk sıraya çıkma başarısı göstermiştir. 2006'da çıkarttığı Hips Don't Lie ile yaklaşık 70 ülkede 1 numaraya yükselmiş şarkıcı ve bestecidir. 2 kez Grammy ödülü kazanmıştır.

DOĞUM TARİHİ: 2 Şubat 1977
DOĞUM YERİ: Barranquilla, Kolombiya
YAŞI: 40
BURCU: Kova
BOYU ve KİLOSU: 157 cm., 53 kg.


 

Shakira'nın Vodafone Park'ta konseri ne zaman?


Dünya turnesi kapsamında İstanbul'a gelen Kolombiyalı şarkıcı, 11 Temmuz(yarın) akşamı Vodafone Park'ta Türkiye'deki hayranlarının karşısına çıkacak. Yoğun katılımın beklendiği konserde Shakira, beğenilen eserlerini hayranları için seslendirecek.

AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!