comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Sezer Özmen'den Hüseyin Kalpar'a gönderme

16 Ocak 2017, Pazartesi 15:41
Sezer Özmen'den Hüseyin Kalpar'a gönderme

Evkur Yeni Malatyaspor'un yeni transferlerinden Sezer Özmen, Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar'ın istifası sonrası sosyal medyada imalı bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - 24 yaşındaki savunma oyuncusu, geçen sene devre arasında geldiği Aytemiz Alanyaspor'da sene başı kadrosuna Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda alınmamış ve ara döneme kadar bireysel antrenman yapmak zorunda kalmıştı. 

Devre arasında sözleşmesi feshedilen Özmen yaptığı açıklamada: 
"Futbolda ayrılıklar var. Yönetimle oturup konuştuk, ama hocayla aynı şeyler olmadı. Küçük birkaç yaşadığım hikayeyi anlatmak istiyorum. Uzun bir aradan sonra Alanyaspor'a geldim. Biz arkadaşlarımızla ayrı sahada çalıştık. Hiçbir hoca bizim için antrenman eksiği var diyemez. Kendi imkanlarımızla çalışmalarımızı yaptık, ekstra hocayla çalışmalar yaptık. Alanyaspor'a ben isteyerek geldim. Yönetime hiçbir kırgınlığım yok" diyerek Kalpar'a sitemini dile getirmişti.

Sezer Özmen buügn Hüseyin Kalpar'ın istifası sonrası taraftarlar tarafından paylaşılan "Hüseyin Kalpar istifa etti. Kimse Alanyaspor taraftarından büyük değildir!" şeklindeki bir gönderiyi beğenip kendi sosyal medya hesabından anlamlı bir fotoğraf paylaştı.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)