comScore

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya canlı yayında gönderdiği Whatsapp mesajı

22 Ekim 2019, Salı 11:38
Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya canlı yayında gönderdiği Whatsapp mesajı

Acun Ilıcalı ile boşandığı eski eşi Şeyma Subaşı arasında canlı yayın sırasındaki mesajlaşma gündem oldu. Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya gönderdiği mesajda ne yazıyor? 

Şeyma Subaşı kimdir, Şeyma Subaşı kaç yaşında, Şeyma Subaşı evlendi mi, Şeyma Subaşı ne iş yapıyor gibi aramaların yanında Şeyma Subaşı'nın canlı yayın sırasında Acun Ilıcalı'ya gönderdiği Whatsapp mesajı gündem oldu. Sosyal medyada kısa süre içerisinde yayılan Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya gönderdiği mesaj haberimizde yer alıyor. 


Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya gönderdiği mesaj


TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalsın programının cnalı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, programda yer alan arkadaşlarına ve ekran başındaki izleyicilere telefonundan bir video izletmek istedi. Acun Ilıcalı videoyu izlettiği anda eski eşi Şeyma Subaşı mesaj gönderdi. Şeyma Subaşı'nın gönderdiği mesajda Acun Ilıcalı ile görüşmek istediği ve Miami'deki otelin parası hakkında konuşmak istediği yazıyordu. 

Şeyma Subaşı'ndan gelen mesaj sonrası stüdyoda bir süre sessizlik olduktan sonra Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan mesaj geldiğini belirtti ve kamera telefondan uzaklaştı. 
İŞTE O AN


Şeyma Subaşı kimdir, kaç yaşında?


2 Temmuz 1990 Samsun doğumlu olan 29 yaşındaki Şeyma Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi'ni bitirdikten sonra çeşitli girişimlerde bulundu. 2017 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı'nın Melisa Ilıcalı isimli bir kızı oldu. Ardından sağlıklı yemekler yapan Healthyish Cafe ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, son olarak yazdığı Sadece Şeyma kitabıyla başarılı bir satış rakamı elde etti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"