comScore

Altınordu Altınordu

Seyit Mehmet Özkan: "Messi bile gelse yine 'olmaz' diyeceğim" - Altınordu Haberleri

01 Mart 2017, Çarşamba 11:39
Seyit Mehmet Özkan:

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, "Lionel Messi bedavaya gelmek istese bile olmaz diyeceğim" dedi.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu'da başkan Seyit Mehmet Özkan önemli açıklamalarda bulundu. Altyapı çalışmaları ile örnek bir kulüp olan Altınordu'nun Süper Lig'e yükselmesi halinde de hiçbir yabancı oyuncu almadan mücadele edeceğini söyledi.
Özkan, kulübün internet sitesinde yer alan yazısında, ligde 1 ay önce Göztepe müsabakasını 1-0 kaybetmelerinin ardından bazı kişilerin "aman düşmeyin" dediğini, üst üste aldıkları 2 galibiyetin ardından da "2-3 tane siyahi oyuncu al, çık Süper Lig'e" şeklinde konuşulduğunu kaydetti.
 

Seyit Methmet Özkan'dan Lionel Messi açıklaması


Süper Lig'e çıktıklarında hep aynı çizgide devam edeceklerini bildiren Özkan, "Değil siyahi, Messi bile gelse, dese ki, bir sezon bedava oynayacağım, kesinlikle yine 'olmaz' diyeceğim. Ben bu toprakların çocuklarına güveniyorum ve onlara yetişkinlerin imkan vermediklerini çok iyi biliyorum. Bu toprakların çocukları ile nereye kadarsa, oraya kadar." ifadelerini kullandı.
Özkan, misyonlarının bu toprakların çocuklarına spor yaptırmak ve gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek olduğunu aktararak, "Vizyonumuz, ileri görüşümüz, bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştiren örnek bir futbol kulübü olarak dünyada tanınmak. Hedefimiz Cumhuriyetimizin ve Altınordumuzun 100. kuruluş yılında, yani 2023'te bir Süper Lig kulübü olarak, Avrupa kupalarında ülkemizi tamamen öz kaynağımızdan yetişmiş evlatlarımız ile temsil etmek." değerlendirmesinde bulundu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"