comScore

Ses Dergisi 1963'te Kapak Yıldızı yarışmasının sonucu nedir? (1963 Ses Dergisi Kapak Yıldızı yarışmasında ne oldu?)

08 Eylül 2018, Cumartesi 22:26
Ses Dergisi 1963'te Kapak Yıldızı yarışmasının sonucu nedir? (1963 Ses Dergisi Kapak Yıldızı yarışmasında ne oldu?)

1963'te Ses dergisinin düzenlediği Kapak Yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir?

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 
 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 
 

ATV Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kimdir?


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol alarak başlamıştır.
1963'te Ses dergisinin düzenlediği Kapak Yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir?
Ediz Hun erkeklerde 1. oldu
Ajda Pekkan kadınlarda 1. oldu
Cüneyt Arkın erkeklerde 2. oldu
Hülya Koçyiğit kadınlarda 2. oldu
Doğru cevap: Cüneyt Arkın erkeklerde 2. oldu

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.