comScore

Sert sözler: "Messi kim ki koşmuyor?"

23 Haziran 2018, Cumartesi 18:15
Sert sözler:

Arjantinli eski futbolcu Hector Enrique, Hırvatistan maçının ardından futbolcuları sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin'in, Hırvatistan karşısında aldığı 3-0'lık mağlubiyetin yankıları sürüyor. Eski Arjantinli futbolcu Hector Enrique, takımda neler olduğunu anlayamadığını fakat futbolcuların şımarık bir çocuk gibi davrandığını söyledi. 

Messi'nin hala uykuda olduğunu söyleyen Hector Enrique, Arjantin Milli takım formasının Messi ve Maradona'dan üstün olduğunu söyledi. Enrique'nin açıklamaları şu şekilde:
"MESSİ KİM Kİ HİÇ KOŞMUYOR?"

Messi kim ki hiç koşmuyor? Maradona için de aynı şey geçerli. Tarihten bu yana hep söylüyorum. Arjantin Milli takım forması her şeyin üstünde gelir. Messi ve Maradona, ülke futbol tarihinin efsane isimlerinden ama hepsinin üstünde Arjantin forması gelir. Neler olduğunu anlamıyorum. Oyuncular çok şımarık hareket ediyor. Eğer Messi'nin arkadaşı olsaydım, yanına gider ve şöyle derdim: "Koşmaya başla artık, uyan!" 
 

Arjantin - Hırvatistan maçı kaç kaç bitti?


2018 FİFA Dünya Kupası, Arjantin Milli Takımı için hiç iyi başlamadı. İzlanda ile ilk mücadelede 1-1 berabere kalan Arjantin Milli Takımı D grubunun ikinci maçında adeta dağıldı. Hırvatistan, Arjantin karşısında göstermiş olduğu güzel futbol ile müsabakadan 3-0'lık skor ile 3 puan ile ayrıldı. Hırvatistan Milli Takımı'nı Arjantin karşısında galibiyete götüren goller Perisic, Luka Modric ve İvan Rakitic'ten geldi.

Arjantin Milli Takımı alınan bu sonuç ile D grubunda 1 puanda kalırken, Hırvatistan Milli Takımı puanını 6'ya çıkardı.

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.