comScore

Galatasaray Galatasaray

Serhat Ulueren'den Levent Nazifoğlu'na 'Çakma Abdürrahim' benzetmesi

28 Kasım 2016, Pazartesi 17:32
Serhat Ulueren'den Levent Nazifoğlu'na 'Çakma Abdürrahim' benzetmesi

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun, Bursaspor maçı sonrası medya içinde yalan yazan, söyleyen bazı baykuşlar var açıklamalarının ardından Serhat Ulueren'den, Nazifoğlu'na çok sert yanıt geldi. 

FutbolArena - Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun, Spor Toto Süper Lig'de Bursaspor karşısında alınan 3-1'lik galibiyetin ardından yaptığı açıklamalarda "Yalan yazan bazı baykuşlar var. Onlar biraz beklemek zorunda kalacak." şeklindeki sözlerinden sonra 360 TV Spor Müdürü Serhat Ulueren'den Nazifoğlu'na yanıt geldi. 

Levent Nazifoğlu'nun sözlerini üstüme aldım ve ona gerekenleri söyleyeceğim diyen Serhat Ulueren, Telegol canlı yayında çok sert yanıtlar verdi. İşte Serhat Ulueren'in açıklamaları:
"HİKAYEYİ BIRAK! KAÇTIN GİTTİN..."

"Sözüm ona 3-1'lik galibiyet aldın. Hakem mağduru olduğunu da dile getirdim ben. Sen bana hikaye anlatma. Fenerbahçe maçında çıktın da, kamera yoktu da, ben kaçmazdım da diyorsun ama bırak hikayeyi. Kaçtın gittin."

"BENİ KONUŞTURMA SIKINTI YAŞARSIN."

"Konuşmak zorunda değilsin. Niye konuştuğunu da anlamış değilim zaten. Beni konuşturma! Senle ilgili çok şey bildiğimi biliyorsun. Konuşursam sıkıntı yaşarsın. Akrabalardan oradan buradan girersem sıkıntı yaşarsın."

"GALATASARAY ÜSTÜNDEN HAVA ATIYORSUN."

Yok işte baykuşlar çıkıyor yazıyor diyorsun.  Bizim Galatasaray'ın kötülüğünü istediğimiz yok. Adabınla, üslubunla, edebinle yöneticilik yap. 
Bu takım iyi olursa zaten takdir edilirsin. Galatasaray gibi çok büyük marka üzerinden hava yapıyorsun. Bırak traşı! Sen bana transferleri anlat. Maliyetlerini anlat. Galatasaray neden Avrupa'ya alınmadı onu anlat. Sen hala Galatasaray'ın şampiyon olabileceğini düşünüyorsan hala görüyorsun zaten. Benimle uğraşma, işini yap."

"ÇAKMA ABDÜRRAHİM ALBAYRAK."

"Çakma Abdürrahim Albayrak'sın! Bunun için kızdın bana. Yalan mı? Kötü bir Abdürrahim Albayrak kopyasısın. Onun yolunda gitmek kötü bir şey değil. Tam tersi. Onlardan bir şeyler öğren bari. Keşke öğrensen. Ancak sen Fenerbahçe'ye sataşırsın. Beşiktaş maçı sonrası Galatasaray'ı küçük düşüren açıklamalar yaparsın. Gerek yok bunlara. Bırak baykuş falan demeyi. Baykuşu yedirirler adama yoksa. Konuşursam büyük sıkıntı yaşarsın."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"