comScore

Serhat Akın Survivor'da sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı! İşte sakatlığında son dakika haberi...

12 Şubat 2017, Pazar 10:45
Serhat Akın Survivor'da sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı! İşte sakatlığında son dakika haberi...

Survivor 2017'de 11 Şubat Cumartesi günü TV8'de yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlık yaşayan Serhet Akın acılar içinde yerde kaldı. Oyuna devam edemeyen Serhat Akın hastaneye kaldırıldı. Serhat Akın Survivor'a veda mı ediyor? Serhat Akın'ın sakatlığı ne durumda? sorularının cevapları haberimizde. 

FutbolArena - TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programlarından Survivor 2017'de 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde Ünlüler takımında talihsiz bir sakatlık yaşandı. Serhat Akın dokunulmazlık mücadelesinde Anıl ile yarıştığı oyun sırasında parkurun başlarında acılar içinde yer kaldı. Adelesi kopan Serhat Akın doktor kontrolü eşliğinde hasteneye kaldırıldı. Serhat Akın sakatlandıktan sonra Survivor'a veda edecek mi? sorusunun yanıtını haberimizde sizler için derledik. 


Survivor 11 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Bu sezon geçmiş yıllara nazaran daha erken başlayan Survivor'da, en erken vedalar gerçekleşti. Acun Ilıcalı'nın Survivor Panorama programında yaptığı açıklama üzerine Ramazan ayı nedeniyle yayın tarihinin erkene alındığı ve finalin Ramazan ayından önce yapılacağı açıklanan Survivor'da en erken veda bu sezon yaşandı. Öte yandan 11 Şubat Cumartesi günü Survivor yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım kıyasıya bir mücadele verdi. Son dönemin en heyecanlı dokunulmazlık oyununda kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. 

İLK TURDA ÜNLÜLER 4-1'DEN GERİ GELDİ
Dokunulmazlık oyununda en iyi yarışmacılarını ikinci tura saklayan ünlüler, gönüllüler karşısında ilk turda 4-1 öne geriye düşmesine rağmen mucizevi bir geri dönüşe imza atarak 5-4 kazandı. Ancak ikinci turda Serhat Akın'ın sakatlanması ünlülerin bütün planlarını bozdu. Serhat Akın'ın yerine mücadele eden Sedat'ın kaybetmesi ve Furkan Kızılay'ın 2 oyunda mağlup olmasının ardından Gönüllüler takımı ikinci turu kazandı. 


Survivor 11 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyunu İlhan Mansız kimleri yendi?


Ünlülerde Serhat Akın'ın yaşadığı talihsiz sakatlığın ardından Furkan Kızılay gözyaşlarını tutamazken, takım arkadaşları bir yandan Furkan'ı motive etmeye çalışırken, diğer taraftan Serhat Akın'ın sakatlığı da moralleri bir hayli bozdu. İlhan Mansız bu esnada takımı toparlamaya çalışırken, parkurda da adeta fırtına gibi esti. İkinci turda çıktığı oyunda Volkan'ı mağlup eden İlhan Mansız, final turundaki ilk müsabakada gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday'ı yendi. 2-2'ye gelen final turu ise bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Sema Apak ile parkura çıkan İlhan Mansız, puzzle ve atışlarda Anıl'ı mağlup ederek ünlüler takımının dokunumazlık oyununu kazanmasında büyük rol oynadı. "SENİN İÇİN BOĞA..."

Futbol oynadığı dönemlerde Serhat Akın ile yakın arkadaş olan, yarışma sıralarında sık sık bunu dile getiren Serhat Akın ve İlhan Mansız ikilisi Survivor'da da yılardır kader birliği yaptıklarını dile getirmişlerdi. Serhat Akın'ın yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası oyunlarda daha hırslı mücadele eden İlhan Mansız, aldığı galibiyetlerin ardından "Boğa" sevinci yaparak "Senin için boğa. Senin için Serhat." diyerek kazandığı oyunları takım arkadaşı Serhat Akın'a armağan etti. 


Survivor Serhat Akın sakatlığı ciddi mi, adaya veda mı ediyor?


Survivor 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesinin ikinci turunda Anıl ile yarıştığı müsabaka sırasında parkurun başında acılar içinde yerde kalan Serhat Akın, doktora "Adalem koptu." dedi. Sakatlığının ardından gözyaşlarını tutamayan Serhat Akın'ı takım arkadaşları ve Acun Ilıcalı teselli etti. Serhat Akın'ın Survivor'da yaşadığı sakatlığın ardından Acun Ilıcalı'dan konseyde açıklama geldi. Santa Domingo'da hastaneye götürülen Serhat Akın'ın yapılacak olan kontrollerin ardından durumu belli olacak. Daha önce Survivor'da birçok yarışmacı ağır sakatlık yaşamasına rağmen adada kalmıştı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon da Nagihan Karadere adale kopma sakatlığı yaşadıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta sonra oyunlara geri dönmüştü. Bu gelişmelerin ardından Serhat Akın'ın sakatlığının ardından yeniden adaya dönme ihtimali yüksek görünüyor. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!