comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın, Survivor'da ne zaman oyun oynayacak? (Survivor Serhat Akın'ın sakatlığında son durum)

22 Şubat 2017, Çarşamba 14:10
Serhat Akın, Survivor'da ne zaman oyun oynayacak? (Survivor Serhat Akın'ın sakatlığında son durum)

Serhat Akın Survivor'da yaşadığı sakatlık sonrası adaya döndü ve 21 Şubat Salı günü ada konseyinde sakatlığıyla ilgili son gelişmeleri aktardı. Survivor Serhat Akın ne zaman parkurlara dönecek? Acun Ilıcalı'dan Serhat Akın'ın sakatlığıyla ilgili açıklama geldi.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da mücadele eden eski Fenerbahçeli golcü Serhat Akın yaşadığı sakatlık sonrası son durumuyla ilgili bilgi verdi. Survivor'ın 21 Şubat Çarşamba günü yayınlanan bölümünde ada konseyinde konuşan Serhat Akın, parkurlara kısa bir süre sonra döenceğinin müjdesini verdi.


Serhat Akın'ın Survivor'da sakatlığı ne zaman geçecek? Serhat Akın Survivor'da ne zaman yarışacak?


Survivor'ın son bölümünde (21 Şubat Çarşamba 2017) ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın sorusu üzerine sakatlığıyla ilgili son bilgileri veren Serhat Akın şunları söyledi:

"Gittikçe iyi gidiyor. Adem ve Sema ile tedavi merkezi kurduk. İnşallah çabuk bir şekilde toparlarım. Gerçekten hem yarışma çok zor hem de benim için zor. Sakatlıklar kariyerim boyunca beni bırakmadı. Arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum ama bu beni zorluyor. Herhalde 3-4 gün sonra düz koşulara başlayacağım."
Acun Ilıcalı ise Serhat Akın'ın 1 hafta 10 gün sonra zorlanmadan oyun oynayabilecek seviyeye geleceğini dile getirdi.
 

Survivor Serhat Akın nasıl sakatlanmıştı?


Survivor 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesinin ikinci turunda Anıl ile yarıştığı müsabaka sırasında parkurun başında acılar içinde yerde kalan Serhat Akın, doktora "Adalem koptu." dedi. Sakatlığının ardından gözyaşlarını tutamayan Serhat Akın'ı takım arkadaşları ve Acun Ilıcalı teselli etti. Serhat Akın'ın Survivor'da yaşadığı sakatlığın ardından Acun Ilıcalı'dan konseyde açıklama geldi. Santa Domingo'da hastaneye götürülen Serhat Akın'ın yapılacak olan kontrollerin ardından durumu belli olacak. Daha önce Survivor'da birçok yarışmacı ağır sakatlık yaşamasına rağmen adada kalmıştı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon da Nagihan Karadere adale kopma sakatlığı yaşadıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta sonra oyunlara geri dönmüştü.


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!