comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serhat Akın, Survivor 2017'da yarışacak

28 Aralık 2016, Çarşamba 14:04
Serhat Akın, Survivor 2017'da yarışacak

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın'ın Survivor 2017'de yarışacağı açıklandı.

FutbolArena - Survivor 2017'de yarışacak isimler peş peşe açıklanırken son isim Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın oldu. Survivor programının yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Serhat Akın'ın Survivor programında yarışacağını açıkladı. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Acun Ilıcalı, "Milli futbolcularımızdan Serhat Akın da Survivor 2017 kadrosunda.. Kendisine başarılar diliyoruz." dedi.
Survivor 2017 hakkında konuşan Acun Ilıcalı ise "Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur şeklinde konuştu. Ayrıca Acun Ilıcalı Survivor için de müjdeli bir haberi verdi. Acun Ilıcalı Survivor 2017'nin hazırlıklarının tam gaz devam ettiğini söyleyerek "Herkes sürprizlerimi beklesin" açıklamasını yaptı.
 

Survivor ne zaman? Survivor 2017 kadrosu ve başlama tarihi


Survivor 2017'de daha önce oyuncu Furkan Kızılay ve İlhan Mansız'ın katılacağı resmen açıklanmıştı. Acun Ilıcalı'nın açıkladığı 3. isim Serhat Akın oldu. Survivor 2017 kadrosu için Kerimcan Durmaz ve Daniel Amokachi isimleri de basında geçse de henüz sadece 2 isim kesin olarak açıklandı.
 


 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!