comScore

Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu! Serhat Akın, Hasiye'yi yine çok kızdıracak (Serhat Akın twitch adresi)

14 Mayıs 2018, Pazartesi 10:39
Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu! Serhat Akın, Hasiye'yi yine çok kızdıracak (Serhat Akın twitch adresi)

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ve Hadise arasındaki tartışma devam ediyor. Serhat Akın, Hadise hakkında yeni bir paylaşımda bulundu. Hadise, Serhat Akın'ı bu yeni paylaşımına ne cevap verecek? Serhat Akın ve Hadise tartışması hakkında tüm detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski 'Kadiköy'ün boğası' lakaplı eski futbolcusu Serhat Akın'ın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hadise hakkında söylemiş olduğu 'Sonradan arap atı gibi açıldı' sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu. Serhat Akın kendisine cevap veren Hadise'ye karşılık verdi. Serhat Akın'ın Hadise paylaşımı.


Serhat Akın'ın İnstagram Hadise paylaşımı


Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın sosyal medya platformunda 'Hadise o zaman küt saçlı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan arap atı gibi açıldı'' sözleri gündeme bomba gibi düşmüş Hadise'yi çok kızdırmıştı. Serhat Akın, Hadise hakkında  sosyal medya hesaplarından bir paylaşım daha yaptı. 

İŞTE SERHAT AKIN'IN HADİSE PAYLAŞIMI
 
 

Bir süredir Twitch platformu üzerinden hem oyun oynayıp, hem de sevenlerimle canlı yayında sohbet etmekteyiz. Yine bu sohbetlerden birinde Hadise hanım ile on sene önce yaptığımız bir röportaj hatırlatılarak kendisiyle alakalı pek çok soru gelmiştir, bu sorulara sohbet ortamının doğallığı içinde verdiğim cevapta o yıllardan sonra Hadise hanımın yaşadığı fiziksel değişimi, herkesin anlamını bildiği, kötü niyet ve argo içermeyen sekilde izah etmeye çalıştım, bu sözlerim yanlış anlaşıldığı gibi halkımıza da yanlış ve çok ağır bir karalama kampanyasıyla aktarıldı. Hata gözetmeden kim olursa olsun bir insanı kırdığım için öncelikle üzülür, sonrasında özür dilerim, fakat herkes tarafından kötü niyet içermediği malum bu sözlerimin kadına şiddet gibi çok hassas bir konuyla duyurulması, eşim ve kızım üzerinden yargılanmaya çalışılmam karşı tarafın iyi niyetli değil, gündeme gelme çabasıyla bana bu ithamlarda bulunduğunu düşündürdü. Ülkemizin önemli sorunlarından biri olan kadına şiddetle ismimin yan yana gelmesi ve ileride kızımın bu açıklamalarla ilgili bana soracağı soruları düşünerek bu açıklamayı yapma mecburiyeti duydum, istemeden de olsa kırdıysam Hadise hanımdan, böyle bir konu ile gündeme geldiğim için de tüm halkımızdan özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla, Serhat Akın

Serhat Akin (@serhatakin81)'in paylaştığı bir gönderi ()


Hadise Serhat Akın hakkında ne dedi?


Hadise konuyla ilgili olarak isim vermeden "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" yazılı bir fotoğraf paylaştı ve instagram hesabından şunları yazdı... 
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.

Sevgiler

Hadise" Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"