comScore

Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu! Serhat Akın, Hasiye'yi yine çok kızdıracak (Serhat Akın twitch adresi)

14 Mayıs 2018, Pazartesi 10:39

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ve Hadise arasındaki tartışma devam ediyor. Serhat Akın, Hadise hakkında yeni bir paylaşımda bulundu. Hadise, Serhat Akın'ı bu yeni paylaşımına ne cevap verecek? Serhat Akın ve Hadise tartışması hakkında tüm detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski 'Kadiköy'ün boğası' lakaplı eski futbolcusu Serhat Akın'ın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hadise hakkında söylemiş olduğu 'Sonradan arap atı gibi açıldı' sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu. Serhat Akın kendisine cevap veren Hadise'ye karşılık verdi. Serhat Akın'ın Hadise paylaşımı.


Serhat Akın'ın İnstagram Hadise paylaşımı


Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın sosyal medya platformunda 'Hadise o zaman küt saçlı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan arap atı gibi açıldı'' sözleri gündeme bomba gibi düşmüş Hadise'yi çok kızdırmıştı. Serhat Akın, Hadise hakkında  sosyal medya hesaplarından bir paylaşım daha yaptı. 

İŞTE SERHAT AKIN'IN HADİSE PAYLAŞIMI
 
 

Bir süredir Twitch platformu üzerinden hem oyun oynayıp, hem de sevenlerimle canlı yayında sohbet etmekteyiz. Yine bu sohbetlerden birinde Hadise hanım ile on sene önce yaptığımız bir röportaj hatırlatılarak kendisiyle alakalı pek çok soru gelmiştir, bu sorulara sohbet ortamının doğallığı içinde verdiğim cevapta o yıllardan sonra Hadise hanımın yaşadığı fiziksel değişimi, herkesin anlamını bildiği, kötü niyet ve argo içermeyen sekilde izah etmeye çalıştım, bu sözlerim yanlış anlaşıldığı gibi halkımıza da yanlış ve çok ağır bir karalama kampanyasıyla aktarıldı. Hata gözetmeden kim olursa olsun bir insanı kırdığım için öncelikle üzülür, sonrasında özür dilerim, fakat herkes tarafından kötü niyet içermediği malum bu sözlerimin kadına şiddet gibi çok hassas bir konuyla duyurulması, eşim ve kızım üzerinden yargılanmaya çalışılmam karşı tarafın iyi niyetli değil, gündeme gelme çabasıyla bana bu ithamlarda bulunduğunu düşündürdü. Ülkemizin önemli sorunlarından biri olan kadına şiddetle ismimin yan yana gelmesi ve ileride kızımın bu açıklamalarla ilgili bana soracağı soruları düşünerek bu açıklamayı yapma mecburiyeti duydum, istemeden de olsa kırdıysam Hadise hanımdan, böyle bir konu ile gündeme geldiğim için de tüm halkımızdan özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla, Serhat Akın

Serhat Akin (@serhatakin81)'in paylaştığı bir gönderi ()


Hadise Serhat Akın hakkında ne dedi?


Hadise konuyla ilgili olarak isim vermeden "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" yazılı bir fotoğraf paylaştı ve instagram hesabından şunları yazdı... 
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.

Sevgiler

Hadise" 


FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Migros
Migros şok indirimde son gün 15 Ağustos (Migros indirim kataloğu 15 Ağustos)
\"Onur
Onur Market 14-20 Ağustos indirim (Onur Market kampanya Haftanın Ürünü)
", "serhat-akin-hadise-hakkinda-yine-konustu-serhat-akin-hasiyeyi-yine-cok-kizdiracak-serhat-akin-twitch-adresi-349562h/", "14 Mayıs 2018, Pazartesi 10:39", "1", "", ""];hbr[1] = [356247, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sifir_bir_11_bolum_fragman_sifir_bir_sezon_finali_fragmani_izle_sifir_bir_11_bolum_fragmani_blu_tvLw.jpg", "Sıfır Bir 11. bölüm fragman! Sıfır Bir sezon finali fragmanı İZLE (Sıfır Bir 11. Bölüm fragmanı Blu TV)", "Sıfır Bir sezon finali fragmanı yayınlandı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragamnında neler yaşanıyor? Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı için haberimize göz atabilirsiniz.", "
FutbolArena - Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana’da 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Savaş ve arkadaşları Özgür’ün intikamını almak için yemin etti. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm izle. Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve büyük bir heyecan yarattı. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanında Savaş ve arkadaşları Sami’den intikam almak için yemin etti.


Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana’da" 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanı


Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana’da dizisinde sezon finali geldi. Sıfır Bir dizisi 11. bölümünde neler olacak? Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve Savaş arkadaşları ile Özgür’ün intikamını almak için yemin etti. Sami’nin öldürülmesi için yemin eden Savaş ve arkadaşları intikam peşine düştü. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde.
 

SIFIR BİR 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Sıfır Bir dizisi konusu ne? Sıfır Bir dizi konusu 


Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor.

20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.
Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "sifir-bir-11-bolum-fragman-sifir-bir-sezon-finali-fragmani-izle-sifir-bir-11-bolum-fragmani-blu-tv-356247h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 08:57", "1", "", ""];hbr[2] = [356241, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/real_madrid_atletico_madrid_maci_hangi_kanalda_real_madrid_atletico_madrid_izler4.jpg", "Real Madrid Atletico Madrid maçı ne zaman, hangi kanalda? (Real Madrid Atletico Madrid canlı yayın)", "Real Madrid Atletico Madrid maçı hangi kanalda, saat kaçta? Real Madrid Atletico Madrid maçı hangi kanalda yayınlanacak? Real Madrid ile Atletico Madrid bu akşam Süper Kupa finalinde karşı karşıya gelecek. Ülkemizde Real Madrid Atletico Madrid maçı yayını bulunmuyor. Real Madrid Atletico Madrid maçını yayınlayan kanalların listesi haberimizde.", "
FutbolArena - Real Madrid ile Atletico Madrid, UEFA Süper Kupa mücadelesi kapsamında karşı karşıya gelecek. Real Madrid Atletico Madrid maçı izlemek için ne yapmalıyım? Real Madrid ve Atletico Madrid maçı nasıl izlenir? Real Madrid Atletico Madrid maçı hangi kanalda? Real Madrid Atletico Madrid maç yayını nerede? Real Madrid - Atletico Madrid maçını izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Real Madrid Atletico Madrid maçı hangi kanalda (Real Madrid Atletico Madrid maçı izle)


UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid ile UEFA Kupası Şampiyonu Atletico Madrid bu akşam kozlarını Süper Kupa maçında paylaşacak. Real Madrid ile Atletico Madrid arasında oynanacak kupa final mücadelesi öncesinde internette Real Madrid Atletico Madrid maç yayını, Real Madrid Atletico Madrid maçı hangi kanalda? Real Madrid Atletico Madrid maçı nasıl izlenir? sorusuna yanı atanıyor.

ÜLKEMİZDE YAYINCI KURULUŞ BULUNMUYOR
Ülkemizde Real Madrid ile Atletico Madrid takımları arasında oynanacak UEFA Süper Kupa müsabakasının yayıncı kuruluşu bulunmuyor. Real Madrid Atletico Madrid maçını izlemek için yurt dışı kanalları takip edebilir aşşağıda vereceğimiz uydu frekanslarına ulaşarak mücadeleyi canlı izleyebilirsiniz.


Real Madrid Atletico Madrid LiveOnSat uydu frekansları


Real Madrid ve Atletico Madrid arasında oynanacak bu Süper Kupa mücadelesi Avrupa ve Dünya’da birçok kanalda canlı yayınlanacak. Ülkemizde yayıncı kuruluşun olmaması nedeni ile yayınlanmayacak Real Madrid Atletico Madrid maçına ulaşabileceğiniz uydu kanallarını sizler için derledik.

\"\"

 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "real-madrid/real-madrid-atletico-madrid-maci-ne-zaman-hangi-kanalda-real-madrid-atletico-madrid-canli-yayin-356241h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 20:43", "1", "Real Madrid", "real-madrid"];hbr[3] = [356230, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/zam_gelen_urunler_hangileri_son_dakika_zamlari_2018_alkole_ne_kadar_zam_geldi_benzine_ne_kadar_zam_geldiN8.jpg", "Zam gelen ürünler hangileri? Son dakika zamları 2018 - Alkole ne kadar zam geldi? Benzine ne kadar zam geldi?", "Son dakika zam haberlerine ulaşmak isteyenler için hangi ürünlere zam geldiği, alkol zammı, sigara zammı, benzin zammı ve 2018 vergi zamlarına dair tüm gelişmeler haberimizde. ", "
FutbolArena - Son dakika zam gelen ürünler hakkında tüm gelişmeler! Hangi ürünlere zam geldi? Alkole ne kadar zam geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? Son dakika zam gelen ürünler hangileri? ABD’de ithal edilen bazı ürünlere getirilen ek verginin ardından Resmi Gazete’de yayınlandı. 

Bu gelişmenin ardından vatandaşlar alkol ve sigara dışında hangi ürünlere zam geldiğini araştırmaya başladı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, 11 Haziran 2018’de yürürlüğe konulan ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanan oranlar yüzde 100 artırıldı.
 

Zam gelen ürünler (15 Ağustos 2018 Çarşamba)


Bu sabah Resmi Gazete’de yayımlanan karar göre damıtım yoluyla elde edilen alkollü içkiler, likörler ve diğer alkollü içeceklere uygulanacak yeni vergi oranları yüzde 140.
Türkiye’nin bu kararından etkilenecek olan üç viski markası sırasıyla 145, 170 ve 190 TL’ye satılıyor. Alınan kararın fiyatlara yüzde 70 zam olarak yansıması bekleniyor. Bu zammın ardından viski fiyatları 246.50 TL, 289 TL ve 323 TL olacak. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, 11 Haziran 2018’de yürürlüğe konulan ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanan oranlar yüzde 100 artırıldı. 

\"\"

Son günlerde dövizde yukarı yönlü yaşanan dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarına da yansıdı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) açıklamasına göre yarından itibaren geçerli olacak şekilde benzine 46 kuruş, motorine ise 58 kuruş zam yapılacak. Sözcü’nün hazırladığı haberde, yapılan yeni zamlar aynı oranda ÖTV’den karşılanacağından pompa fiyatlarına bir yansıma olmayacak. Eğer zamlar ÖTV’den karşılanmasaydı gece yarısından sonra benzin 6,24 TL’den 6,70 TL’ye, motorin ise 5,66 TL’den 6,24 TL’ye çıkmış olacaktı.

ZAM YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "zam-gelen-urunler-hangileri-son-dakika-zamlari-2018-alkole-ne-kadar-zam-geldi-benzine-ne-kadar-zam-geldi-356230h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 17:43", "1", "", ""];hbr[4] = [356228, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sigaraya_zam_mi_geldi_amerikan_sigaralarina_ne_kadar_zam_geldi_sigaraya_ne_kadar_zam_geldi_sigara_zammi_2018h2.jpg", "Sigaraya zam mı geldi? Amerikan sigaralarına ne kadar zam geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? (Sigara zammı 2018)", "Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigaraya zam mı geldi? Sigara zamları 2018 son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. ", "
FutbolArena - Sigaraya zam geldi mi? Sigaraya zam mı geldi? Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigara zamlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri belli oldu. Resmi Gazete’de sigara zamlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri yayınlandı. Bu gelişmenin ardından vatandaşlar sigara zamlarıyla ilgili zamları merak etmeye başladı. Peki bu gelişmenin ardından sigaraya ne kadar zam gelecek? Sigaraya yüzde kaç ek vergi geldi? Sigara fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ABD’den ithal edilen bazı ürünlere ek vergi getiren karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Ek vergi uygulamasından sonra ise vatandaşlar sigara fiyatlarını araştırmaya başladı. Sigara zamları ne kadar oldu? 2018 sigara fiyatları ne kadar? Sigaraya ne kadar zam geldi? Sigara zamlarıyla ilgili son dakika ve tüm gelişmeler haberimizde. 
ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanmasına dair kararda değişiklik yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, 11 Haziran 2018’de yürürlüğe konulan ABD menşeli bazı ürünlerin ithalatında ek mali yükümlülük uygulanan oranlar yüzde 100 artırıldı. 
 

Sigara zam oranları 2018 (Sigara 2018 fiyatları)


ALKOL derecesi hacim itibarıyla yüzde 80’den az olan tağyir (denatüre) edilmemiş etil alkol; damıtım yoluyla elde edilen alkollü içkiler, likörler ve diğer alkollü içecekler yüzde 140,

SİGARA: yaprak tütün ve tütün döküntüleri yüzde 60

ZAM YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "sigaraya-zam-mi-geldi-amerikan-sigaralarina-ne-kadar-zam-geldi-sigaraya-ne-kadar-zam-geldi-sigara-zammi-2018-356228h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 17:27", "1", "", ""]; slide[0] = [356215, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/dolar_bugun_ne_kadar_dolar_bugun_kac_tl_dolar_dustu_mu_dolar_yukseldi_mi_15_agustos_2018_bugunku_dolar_kurlariWe.jpg", "Dolar bugün ne kadar? Dolar bugün kaç TL? Dolar düştü mü? Dolar yükseldi mi? (15 Ağustos 2018 bugünkü dolar kurları)", "Dolar ne kadar oldu? Dolar bugün kaç TL? 15 Ağustos dolar kurlarını takip etmeyen isteyen vatandaşlar için bugün dolar ne kadar Dolar kaç TL? 1 dolar kaç TL? sorularına haberimiziden yanıt bulabilirsiniz. ", "dolar-bugun-ne-kadar-dolar-bugun-kac-tl-dolar-dustu-mu-dolar-yukseldi-mi-15-agustos-2018-bugunku-dolar-kurlari-356215h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 13:14", ""];slide[1] = [356213, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/erkenci_kus_son_bolum_full_tek_parca_izle_14_agustos_2018_sali_erkenci_kus_8__bolum_14_agustos_izleNL.jpg", "Erkenci Kuş son bölüm full tek parça (İZLE - 14 Ağustos 2018 Salı) Erkenci Kuş 8 . bölüm 14 Ağustos İZLE", "Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş dizisinin 8. bölümü yayınlandı. Star TV’de ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisinin son bölümü olan Erkenci Kuş 8. bölümünde neler oldu? Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş dizisinin son bölümünü izlemek ve Erkenci Kuş dizisinin son bölümün özetine ulaşmak için detaylar haberimizde. ", "erkenci-kus-son-bolum-full-tek-parca-izle-14-agustos-2018-sali-erkenci-kus-8--bolum-14-agustos-izle-356213h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:57", ""];slide[2] = [356203, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/metro_sok_indirim_1531_agustos_metro_indirimli_urunler_katalogufa.jpg", "Metro şok indirim 15-31 Ağustos (Metro indirimli ürünler kataloğu)", "Metro mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Metro indirimleri, Metro market kampanyaları, Metro indirim kataloğu, Metro fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Metro marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "metro-sok-indirim-1531-agustos-metro-indirimli-urunler-katalogu-356203h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 11:01", ""];slide[3] = [356201, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/carrefoursa_indirimli_urunler_carrefoursa_kampanyali_urun_katalogu_1523_agustosRA.jpg", "CarrefourSA indirimli ürünler (CarrefourSA kampanyalı ürün kataloğu 15-23 Ağustos)", "CarrefourSA mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. CarrefourSA indirimleri, CarrefourSA market kampanyaları, CarrefourSA indirim kataloğu, CarrefourSA fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda CarrefourSA marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "carrefoursa-indirimli-urunler-carrefoursa-kampanyali-urun-katalogu-1523-agustos-356201h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:51", ""];slide[4] = [356200, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hakmar_surpriz_indirim_1516_agustos_hakmar_indirimli_urunler_katalogu_16_agustos0D.jpg", "Hakmar sürpriz indirim 15-16 Ağustos (Hakmar indirimli ürünler kataloğu 16 Ağustos)", "Hakmar mağazalarından indirim fırsatlarını kaçırmamak için haberimizi takip edebilirsiniz. Hakmar indirimleri, Hakmar market kampanyaları, Hakmar indirim kataloğu, Hakmar fırsat ürünleri gibi aramaların sonucunda Hakmar marketlerde hangi ürünlerin indirimde olup olmadığını haberimizden takip edebilirsiniz.", "hakmar-surpriz-indirim-1516-agustos-hakmar-indirimli-urunler-katalogu-16-agustos-356200h/", "15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:41", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });