comScore

Sergio Ramos'a tepki mesajları! Sergio Ramos - Salah sakatlık anı (İZLE) (Sergio Ramos kimdir?)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 22:38
Sergio Ramos'a tepki mesajları! Sergio Ramos - Salah sakatlık anı (İZLE) (Sergio Ramos kimdir?)

Sergio Ramos'un Salah'ı Şampiyonlar Ligi finalinde sakatlığı pozisyon bir anda dünya gündemine oturdu. Sergio Ramos - Salah pozisyonunun ardından Sergio Ramos kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Peki Sergip Ramos Salah'a ne yaptı? Sergio Ramos - Salah sakatlık pozisyonu nasıl oldu? Sergio Ramos kimdir ve Sergio Ramos - Salah sakatlık anı videosunu izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Sergio Ramos'un Salah'ı sakatladığı an Dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Sergio Ramos'a bu sebeple sosyal medyada büyük tepki mesajları yağdı. Sergio Ramos'un kısa süre içinde twitter'da trend topic olmasının ardından Sergio Ramos'a gelen tepki mesajları da Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar Ligi finalinin oynandığı sırada devam etti.

Peki Sergio Ramos ne yaptı? Sergio Ramos, Salah'a ne yaptı? Sergio Ramos twitter'da neden trend topic oldu? Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar Ligi finalinde Sergio Ramos'a gösterilen tepkiye dair mesajlar ve diğer Sergio Ramos ayrıntıları haberimizin devamında. İşte Sergio Ramos hakkında atılan tweetlerden bazıları:

 

Salah - Sergio Ramos pozisyonu (İZLE)


Muhammed Salah, Real Madrid'in İspanyol savunma oyuncusu ve kaptanı ile girdiği ikili mücadele sonrasında yerde kaldı. Mısırlı yıldız futbolcu omzunu tutarak kenara geldi.

Kendisini deneyen Muhammed Salah daha sonra oyuna devam edemedi ve kenara geldi. Yaşanan bu olay sonrasında İspanyol futbolcu Sergio Ramos'a sosyal medyadan büyük tepki geldi.
 

Sergio Ramos kimdir?


Sergio Ramos, profesyonel futbol kariyerine Sevilla ile başladı. Sergio Ramos, 2003-04 sezonunda 5 maça çıktı ve hiç gol kaydedemedi. Sevilla forması ilk kez 15 Şubat 2004 tarihinde, Real Murcia maçında giydi. Maç 3-1 galibiyet ile sonuçlandı. Ramos, 2004-05 sezonunda 23 maça çıktı ve 2 gol kaydetti. Sevilla adına ilk golünü ise 26 Eylül 2004 tarihinde, Real Sociedad ile yapılan maçta kaydetti. Maç 2-1 galibiyet ile sonuçlandı. UEFA Avrupa Ligi'nde Ramos ilk maçına 16 Eylül 2004 tarihinde, Nacional karşısında çıktı. Maç 2-0 galibiyet ile sonuçlandı. UEFA Avrupa Ligi'nde ki ilk golünü de bu maçta kaydetti.
 

SALAH'IN SAKATLANDIĞI POZİSYONU İZLE


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"