comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sergen Yalçın'dan Veli Kavlak ile transfer görüşmesi

27 Ocak 2017, Cuma 01:27
Sergen Yalçın'dan Veli Kavlak ile transfer görüşmesi

Veli Kavlak Beşiktaş'tan ayrılacak mı? Sergen Yalçın, oyuncuyu kiralamak için ilk hamlesini yaptı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig ekibi Kayserispor'un başına geçen teknik direktör Sergen Yalçın rotasını Beşiktaş'a çevirdi.
 

Veli Kavlak Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Sergen Yalçın, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kayserispor'un Beşiktaş'ı konuk ettiği maç öncesi Veli Kavlak ile baş başa transfer görüşmesi gerçekleştirdi.

Sergen Yalçın, yaptığı sohbette Veli Kavlak'ı kiralık anlaşmasına ikna etmek için uğraş verdi. Sakatlığını atlatan oyuncuya 'Gel 5 ay Kayserispor'da oyna. Beşiktaş'a hazır olarak dön." diyen Sergen Yalçın olumsuz yanıt aldı.
SERGEN YALÇIN MAÇ SONU FUTBOLARENA'YI DOĞRULADI

Maç sonu Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak ile ilgili bir soru üzerine Sergen Yalçın, siyah-beyazlı oyuncu ile görüştüklerini ancak oyuncunun takımında kalmak istemesi üzerine bu transferin gerçekleşmediğini açıkladı.

VELİ KAVLAK AYRILIĞA 'HAYIR' DEMİŞTİ

Omuzundan yaşadığı sakatlık nedeniyle 1,5 sezondur futbol oynayamayan Veli Kavlak, sakatlığını atlattı.

Sakatlığını atlatmasına rağmen, Beşiktaş'ın istersen takımdan ayrılabilirsin dediği Veli Kavlak, kulübe “hayır” dedi. Oyuncu, Beşiktaş'ta oynamaya devam edeceğini kulübe iletti.

Sakatlığı uzun süren ve ligin ilk yarısında Almanya'da tedavi gören Veli Kavlak, ligin ilk yarısında Beşiktaş'la olan sözleşmesini dondurmuş ve ilk yarıda alacağı paradan feragat etmişti.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)