comScore

Kayserispor Kayserispor

Sergen Yalçın'dan Fenerbahçe'ye gözdağı: 'Korkmadan oynayacağız'

26 Ocak 2017, Perşembe 21:52
Sergen Yalçın'dan Fenerbahçe'ye gözdağı: 'Korkmadan oynayacağız'

Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Beşiktaş maçı sonrasında konuştu.

FutbolArena - Türkiye Kupası D grubu son maçında Kayserispor sahasında ağırladığı Beşiktaş ile 1-1 berabere kalırken maçtan sonra Sergen Yalçın takımının performansından memnun olduğunu dile getirdi.

SERGEN YALÇIN: "GENÇLERİN GOL ATMASI GÜZEL"
Beşiktaş ile oynadıkları maçın kendileri için çok verimli geçtiğini belirten Sergen Yalçın, "Genç oyuncuların gol atması da güzel oldu, bu goller onlar için motivasyon olacaktır" dedi.

SERGEN YALÇIN: "OYUN ÜSTÜNLÜĞÜ BİZDEYDİ"

Takımının performansından memnun olduğunu dile getiren Sergen, "Bizim açımızdan çok verimli bir karşılaşmaydı, maç eksiği olan oyuncularımızı oynattık ve oyun anlayışları da oldukça iyiydi. Çok büyük bir uyum sorunu yaşamadık, yeni yeni birlikte oynamalarına rağmen oyunun üstünlüğü bizdeydi. Daha çok birlikte oynayıp antrenman yaptıklarında daha da iyi olacaktır. İyi bir ekip olma yolunda ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

SERGEN YALÇIN'DAN FENERBAHÇE YORUMU

Hafta sonu ligde oynayacakları Fenerbahçe maçı hakkında da konuşan Sergen, "Bu maç (Beşiktaş maçı) puan açısından önemli değildi. Artık tüm konsantrasyonumuz Fenerbahçe maçında olacak." derken Fenerbahçe'yi iyi tanıdıklarını söyledi.

Fenerbahçe'ye göre bir oyun planı belirleyeceklerini açıklayan Yalçın, "Rakibimizi iyi tanıyoruz ve oyuncularımıza bunları aktaracağız. Puan durumuna baktığımızda çok fazla kaybedebileceğimiz bir şey yok. Çıkıp bu maçta korkmadan elimizden geleni yapacağız" dedi ve Kayserispor'u hakettiği yerlere taşımak istediklerini açıkladı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)