comScore

Kayserispor Kayserispor

Sergen Yalçın, Beşiktaşlı yıldızlara gözünü dikti

08 Ocak 2017, Pazar 09:54
Sergen Yalçın, Beşiktaşlı yıldızlara gözünü dikti

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta forma giyen Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu'na talip olduğu belirtildi. 

FutbolArena - Kayserispor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Sergen Yalçın'ın raporu doğrultusunda yönetim harekete geçti. Listenin 1 numarasında Ömer Şişmanoğlu yer alıyor. Beşiktaş'la görüşmeler iyi gidiyor, gurbetçi forvet de eski takımına dönmeye sıcak bakıyor.


Kayserispor Beşiktaş'tan Kerim Frei ve Ömer Şişmanoğlu'nu transfer etmek istiyor


Erol Bedir başkanlık görevine geldikten sonra ayağa kalkan Kayserispor'da önce mevcut kadrodaki oyuncuların 12 milyon liralık alacakları ödendi. Ardından teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın getirildi.

Fanatik'in haberine göre; Kayserispor'un Antalya kampına giden Sergen hoca antrenmanları başlatırken, transfer listesini de yönetime verdi. Sarı-Kırmızılı idareciler, 1 numaralı hedef konumundaki Ömer Şişmanoğlu için Beşiktaş ile görüştü. Başkan Fikret Orman, oyuncuyla anlaşmaları durumunda kolaylık sağlayacaklarını söyledi.
Beşiktaş'ta yeni golcü geldikten sonra 4. alternatif durumuna düşecek olan Ömer de ayrılmak istiyor. Kayserispor'un teklifine sıcak bakan 27 yaşındaki gurbetçi isim, bir aksilik yaşanmazsa ikinci yarıda Sarı-Kırmızılı formayı terletecek.

DİĞER FUTBOLCU KERİM

Öte yandan Kayserispor'da yeni teknik direktör Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'tan istediği bir diğer oyuncunun Kerim Frei olduğu iddia edildi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)