comScore

Sergei Rebrov Macaristan'da efsane oldu

30 Eylül 2020, Çarşamba 20:36
Sergei Rebrov Macaristan'da efsane oldu

Ferençvaroş Teknik Direktörü Sergei Rebrov, Macar kulübünün 25 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'ne katılmasını sağlarken ülkede başta taraftarlar olmak üzere büyük övgüler yaşdı. Ukraynalı teknik adam 6 yıllık kariyerinde önemli başarılara imza attı. 

FutbolArena - 25 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan Ferençvaroş'ta teknik direktör Sergei Rebrov, ülkede büyük övgüler aldı. Ön elemelerde Molde'yi geçerek gruplara kalan Macar ekibinin Ukraynalı teknik direktörü Rebrov, bir rüyayı gerçekleşti. 

Ferençvaroş taraftarları Molde maçından sonra Rebrov'a övgüler yağdırırken, "Kalp atışlarımızı hızlandırıyorsun hocam. Hayallerimizi tek tek gerçekleştiriyorsun." şeklinde yorumlar yapıldı. 
İşte sosyal medyadaki bazı yorumlar:

Karaszi: "Fazlasını hayal etmek imkansız gibi görünse de, söz konusu Rebrov ise her şey olabilir."

Szabolcs: "Hiç bitmeyen rüya gibi. Uyanacağız diye çok korkuyoruz."

Andras: "Bu hayatta değişmeyen üç şey vardır. Güneşin doğup batması. Mevsim değişikliği ve Rebrov'un winnerlığı. Onun için hiçbir şey imkansız değil."

Szekeli: "Düşünün. Djurgarden, Celtic, Dinamo Zagreb ve Molde'yi eledik. 4 yıl önce ilk turlarda elenen takımımız, şimdi Şampiyonlar Ligi gruplarında. Hala inanamıyorum."

6 YILDA 7 KUPA KAZANDI

2014 yılında Dinamo Kiev'de yardımcı antrenörlük görevinden teknik direktörlüğe getirilen Sergei Rebrov, kariyerindeki 6 yılda toplamda 7 kupa kazandı. Ukrayna'daki başarısını Macaristan'da devam ettiren Rebrov, 25 yıl sonra Ferençvaroş'un Şampiyonlar Ligi gruplarına katılmasına sağladı. 

2 - Ukrayna Ligi
2 - Ukrayna Kupası
2 - Macaristan Ligi
1 - Ukrayna Süper Kupa

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!