comScore

Serenay Sarıkaya'ya taciz şoku

22 Ağustos 2017, Salı 19:31
Serenay Sarıkaya'ya taciz şoku

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Arnavutköy'de bir kulüpten çıktığı sırada sözlü tacize uğradı. 

FutbolArena - Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Kerem Bürsin, Arnavutköy'deki bir kulüpten çıkarken sözlü tacize uğradı. Sevgilisi Kerem Bursin ile eğlenmeye gittiği bir kulüpten ayrıldığı esnada bir grup sarhoş genç fotoğraf çektirmek isteyince oldukça tatsız anlar yaşandı

Serenay Sarıkaya - Kerem Bürsin haberleri


Son olarak Fİ dizisiyle ekranlarla buluşan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yeni sezon öncesinde enerji depolamak için sevgilisi Kerem Bürsin ile Arnavutköy'de bir kulübe eğlenmeye gitti. Ancak çıkışta tatsız anlar yaşandı. Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Kerem Bürsin, Arnavutköy'deki bir kulüpten çıkarken sözlü tacize uğradı. Bir grup sarhoş genç Serenay Sarıkaya ile fotoğraf çektirmek istedi. Ret cevabı alınca bu kez küfürlü konuşmaya başladılar. Kerem Bürsin de bu durumun ardından gençlerle tartışmaya girdi. Güvenlik devreye girmesi sonucu olay büyümedne önlendi. Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'i güvenlik görevlileri evlerine kadar bıraktı


Serenay Sarıkaya kimdir?


Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya'da doğmuştur. Annesinin adı Ümran, babası Mustafa Sarıkaya'dır. Sarıkaya, 6 veya 7 yaşında iken anne babasının boşanmıştır. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Antalya Saime Salih Konca Lisesi'nden mezun olmuştur. İstanbul Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'ne devam etmiştir. Çocukken modellik yapmayı İsteyen Sarıkaya, 2007 yılında çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen "Avrupa Gençler Güzellik Yarışması"nda, Türkiye'yi temsil etme hakkı kazandı ve bu yarışmada "Jüri Özel Ödülü"nü alıp ve ülkemize dördüncülükle döndü. 2010 yılında katıldığı "Türkiye Güzellik Kraliçesi" Yarışmasına ikinci olmuştur.

16 yaşındayken 2008 yılında "plajda" adlı filmde rol alan Sarıkaya, aynı yıl içinde Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Sonrasında "Adanalı" dizisinde rol alan Sarıkaya iyice tanınmıştır. Ardından 2010 yılında "Lale Devri" dizisinde Yeşim karakteriyle kendinden çokça söz ettirmiştir. 2013 yılında ise "THE O.C" dizisinden uyarlandırılan "Medcezir" dizisinde Mira karakterini canlandırdı. Sarıkaya son olarak Fİ dizisinde Duru karakteriyle sevenlerinin karşsıına çıktı. 
 

Serenay Sarıkaya Fİ dizisinden ayrılıyor mu?


Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya'nın Fİ dizisinde yeni sezonda 4 bölüm sonra veda edeceği iddia edilmişti. Posta'nın haberine göre; Serenay Sarıkaya 4 bölüm oynadıktan sonra diziden ayrılacağı belirtildi. Ancak Serenay Sarıkaya daha sonrasında bu iddiaları yalanlamıştı. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.