comScore
1 / 19

Serenay Aktaş'tan olay sözler! "Şımarık erkek..."

FutbolArena - Serenay Aktaş, özel açıklamalarda bulundu.. Serenay neler söyledi?

2 / 19
Şubat sonunda final yapan ’Meryem’ dizisinin de Burcu’suydu. Oyuncu Kenan Acar ile 1 buçuk aydır birlikteler. Diyor ki: Maddi manevi doluyum. İlla hayatımda biri olsun, öpüşüp koklaşayım gibi bir düşüncem olmadı
3 / 19

Futboldan para kazanamayınca mı oyuncu olmaya karar verdin?

<h2>Futboldan para kazanamayınca mı oyuncu olmaya karar verdin? </h2>
O yüzden değil. Harçlığımı çıkarabiliyordum ama çok sakatlık oluyordu. Oyunculuğa gelince... Aslında çekingen bir kızdım ama ilk rolümde baktım ki hiç utanmıyorum, rahat rahat oynuyorum ve keyif de alıyorum. Kabuğumu kırdı ve o histen sonra, "Bu işin peşinden gideceğim, ne gerekiyorsa yapacağım" dedim. Futbola veda ettim.
4 / 19

Futbola ’erkek sporu’ derler...

<h2>Futbola ’erkek sporu’ derler...</h2>
Sertliğinden dolayı öyle görülüyor. Bizler daha narin varlıklarız ya... Ama futbol oynarken daha güçlü hissediyorsun, mıy mıy bir kadın olmuyorsun.


5 / 19

Hiç ’prenses’ olmadın mı?

<h2>Hiç ’prenses’ olmadın mı? </h2>
Yok ya, olmadım. Ama ailem en yoklukta bile bana kendimi prenses gibi hissettirdi, o yüzden şanslıyım.
6 / 19

Gol attığında nasıl tezahürat ediyorlardı?

<h2>Gol attığında nasıl tezahürat ediyorlardı? </h2>
"Bebeğim yine yaptı yapacağını" iyorlardı. "Sen gel bana, sabah çalan alarmım ol, seni hiç ertelemeyeceğim" falan. Onların bağırması dikkatimi dağıtıryordu. (Gülüyor).
7 / 19

HER GÜN TOP OYNA, GEZ TOZ NEREYE KADAR?

<h2>HER GÜN TOP OYNA, GEZ TOZ NEREYE KADAR? </h2>
Dönüm noktan nedir?

Çok manevi. Annemi sokağın ortasında diz çökmüş ağlarken görmüştüm. 4 yaşındaydım. Ortaokulda bir anda o görüntü gözümün önüne geldi. Hayal mi gerçek mi diye anneme sordum, "Evet gerçek" dedi.


8 / 19

Bu görüntü neyi değiştirdi?

<h2>Bu görüntü neyi değiştirdi? </h2>
Güçlü olmam lazımdı. Hem kendim güçlü olacaktım hem de aileme güç katacaktım. Her gün top oyna, arkadaşlarla buluş, yemek ye, gez toz, nereye kadar? O gerçekle yüzleşmek bana iyi geldi.
9 / 19

Hâlâ top koşturuyor musun?

<h2>Hâlâ top koşturuyor musun? </h2>
Evime yakın bir sahaya gidip haftanın bir iki günü oynuyorum. O özlemimi gideriyorum. Bir sosyal sorumluluk projesi olsa ve kadınlar sahaya çıksa keşke.
10 / 19

Bir ’ünlüler takımı’ kur desem...

<h2>Bir ’ünlüler takımı’ kur desem... </h2>
Hadise olabilir, bir konuşma yapmıştı kadınlarla ilgili çok hoşuma gitmişti. Demet Akalın ve Hande Yener olabilir. Rakip takımı yeriz orada. Hülya Avşar, Serenay Sarıkaya, Filiz Taçbaş, Beren Saat... Böyle bir ’Devler Ligi’ ne güzel olurdu.
11 / 19

Yeni projeler var mı?

<h2>Yeni projeler var mı? </h2>
Son dizim ’Meryem’ iyi gitti. 30 bölüm oynadık. İlk yerli vampir dizisi ’Yaşamayanlar’dan da teklif geldi. Ama gereksiz bir soyunma sahnesi olduğunu düşündüğüm için kabul etmedim. (Posta)
12 / 19
13 / 19
14 / 19
15 / 19
16 / 19
17 / 19
18 / 19
19 / 19