comScore

Serel Yereli İnstagram hesabını kapattı (Serel Yereli kimdir? Serel Yereli çıplak foto)

09 Mayıs 2018, Çarşamba 21:15
Serel Yereli İnstagram hesabını kapattı (Serel Yereli kimdir? Serel Yereli çıplak foto)

Serel Yereli, İnstagram hesabını neden kapattı? İtalya'da üstsüz fotoğraf paylaşan ve büyük tepki toplayan Serel Yereli, İnstagram hesabını kapattı. Serel Yereli kimdir? Serel Yereli kiminle aşk yaşıyor? Sosyal medyada büyük tepki çeken Serel Yereli sosyal medya hesaplarını kapatma kararı aldı. Serel Yereli ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Tatil amaçlı gittiği İtalya'da sosyal medya hesabından paylaştığı çıplak fotoğraf nedeni ile gündeme oturan ve büyük tepkiler alan Serel Yereli'den flaş hareket. Üstsüz fotoğrafı nedeni ile ağır eleştiri elen Serel Yereli sosyal medya hesabı İnstagram'ını kapattı. Serel Yereli tepki çeken üstsüz fotoğrafı sonrasında yaptığı açıklamada 'Hava sıcaktı bunaldım'' yorumunda bulunmuştu. 


Serel Yereli, İnstagram hesabını neden kapattı?


İtalya'da geçirdiği tatil sırasında İnstagram hesabından paylaştığı üstsüz fotoğrafı ile tepki çeken Serel Yereli, instagram hesabını kapattı. Serel Yereli paylaştığı üstsüz fotoğrafın altına 'Yaşasın özgür Avrupa' notunu paylaşmış sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Oyuncunun bu paylaşımı Demet Akalan ve Ebru Polat gibi bir çok kişinin tepkisini çekmişti. Serel Yereli, İnstagram ve Twitter hesabını kapattığını duyurdu.


Serel Yereli Kimdir? 


1996 doğumlu 22 yaşında 1,75 boyunda olan oyuncu Serel Yereli İzmir doğumlu. Bodrum Masalı dizisi ile ün kazanan 22 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz günlerde üstsüz fotoğrafı ile gündeme oturmuş ve büyük tepki toplamıştı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"