comScore

Serdar İnan kimdir, kaç yaşında? Serdar İnan evli mi? Serdar İnan nerede?

16 Nisan 2018, Pazartesi 10:30
Serdar İnan kimdir, kaç yaşında? Serdar İnan evli mi? Serdar İnan nerede?

Serdar İnan sosyal medyadan yaptığı açıklamayla İnanlar İnşaat'ın iflasını duyurdu. Peki Serdar İnan kimdir, kaç yaşında? Serdar İnan nerede? Serdar İnan'ın alacaklılarının kendisine ulaşamadığı iddia edildi. 

Serdar İnan kimdir? İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından İnanlar İnşaat'ın sahibi olan Serdar İnan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama gündem oldu. İnanlar İnşaat'ın iflasını açıklayan Serdar İnan'ın nerede olduğu bilinmiyor. Serdar İnan'ın alacaklılarının kendisine ulaşamadığı ve borçlarının ödenmediği belirtildi. Serdar İnan kaç yaşında? Serdar İnan evli mi? Serdar İnan Türkiye'de mi gibi soruların yanıtları haberimizde.
 

İnanlar İnşat iflas mı etti? İnanlar İnşaat ne zaman kuruldu?


Serdar İnan günün öne çıkan popüler aramaları arasına girdi. İnanlar İnşaat'ın sahibi olan Serdar İnan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama gündeme oturdu. Serdar İnan'ın nerede olduğu merak ediliyordu. Geçtiğimiz yıl FETÖ operasyonunda da gözaltına alınıp bırakılan Serdar İnan Twitter hesabından şirketinin iflasını istediğini duyurdu. İnan açıklamasında, “Şirketimizin üzülerek iflasını istiyorum. Mal varlıklarımız borcumuzu kapatacak düzeydedir” ifadesini kullandı.

İŞTE O AÇIKLAMA


Serdar İnan kimdir, kaç yaşında? Serdar İnan evli mi? 


Serdar İnan 1965 yılında Erzincan'da doğdu.
Robert Kolej'in ardından İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun oldu. Aile üyelerinin birçoğu mimar ve inşaat mühendisi olan İnan, üniversite yıllarında aile şirketi İnanlar'da çalışmaya başladı. 1995 yılında İnanlar'ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Bugüne kadar 220'nin üzerinde projeye imza attı. 

Hobileri arasında şiir, makale yazmak, spor yapmak ve seyahat etmek bulunan Serdar İnan'ın kendisine ait dört şiir kitabı bulunuyor. Serdar İnan'ın şiir ve makalelerinden oluşan 5. Kitabı Asl-ı Suret ise en son yayınlanan kitabıdır. Serdar İnan, evli ve dört kız çocuğu babasıdır.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.