comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Serdar Gürler'in Trabzonspor pişmanlığı

03 Eylül 2016, Cumartesi 17:40
Serdar Gürler'in Trabzonspor pişmanlığı

Trabzonspor'da kadro dışı kaldığı günler hakkında konuşan Gençlerbirliği oyuncusu Serdar Gürler, yaşadığı sıkıntıları anlattı.

FutbolArena - Gençlerbirliği'nin milli oyuncusu Serdar Gürler, Trabzonspor pişmanlığına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'da kadro dışı kaldığı günler hakkında Anadolu Ajansı'na konuşan Gençlerbirliği oyuncusu Serdar Gürler, yaşadığı sıkıntıları anlattı.
Serdar Gürler açıklamasında "Benimle ilgili olmayan farklı nedenler vardı. Şimdi bahsetmek istemediğim, isim vermek istemediğim şeyler oldu. Ama Trabzonspor macerası da iyiydi diyebilirim. Bir daha böyle bir dönem yaşamak istemem tabii ki. Vahid Halilhodzic ile konuştum. İlk başta bana 'seni oynatmayacağım.' dedi. Sonra maalesef kötü sonuçlar geldi, beni oynatmaya başladı. Tam oynamaya başladığım dönem, takımda bir şeylerin iyiye gitmeye başladığı dönem, Halilhodzic gönderildi. Sonraki dönemde ise yeni hoca beni kadroda düşünmedi. "Trabzonspor'da yaşadığım zor süreçlerdi Bir futbolcu için 6 ay oynamamak inanılmaz zor bir durum. Kadro dışıydım ben buraya geldiğimde. Ama o dönemi hep çalışarak geçirdim. Çok çalıştım, boş durmadım. Performansımda sorun yoktu ama bu boşluk, ilerleyen dönemlerde sakatlık olarak önüme geldi. Maç temposu çok farklı bir şey. Yine de elimden geldiğince takımın ligde kalmasına katkı verdiğimi düşünüyorum." ifadelerini kullandı. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.