comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler'den Selçuk İnan'a sert yorum "Kız..."

17 Şubat 2017, Cuma 21:53
Serdar Ali Çelikler'den Selçuk İnan'a sert yorum

Kırmızı Çizgi programı yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Süper Lig'de forma giyen bazı futbolcuları hedef aldı...

FutbolArena - Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, NTVSpor'da yayınlanan Kırmızı Çizgi programında önemli açıklamalarda bulundu.


Serdar Ali Çelikler'in Volkan Şen, Selçuk İnan ve Oğuzhan Özyakup hakkında söyledikleri


Türkiye'de bazı futbolcuların kız tavlası futbolu oynadığını belirten Çelikler "Türkiye'de kız tavlası futbolunu bırakmamız lazım. Volkan Şen, Cenk Tosun, Oğuzhan, Selçuk İnan dokunduğunda yerdeler" dedi.


Caner Erkin ve Ersun Yanal Fenerbahçe'den neden gönderildi?


Fenerbahçe'de Emenike problemine de değinen Çelikler, "Ersun Yanal ve Caner Erkin, bu Emenike'nin yapmadığı ne yaptı ki onların bileti kesildi, bu Emenike hala takımda?" diye sordu. 

Caner Erkin'in tepkisi için usül olarak hatalıydı diyen Çelikler, "Ama Galatasaray maçı öncesi tepkisinde haklıydı. Takım için bir şeyler söyledi." ifadelerini kullandı. 
Serdar Ali Çelikler ayrıca "Değerlerim var dedin Caner'i gönderdin. Değerlerim var dedin Ersun Yanal'ı gönderdin. Emenike ne yaptı da hala takımda?" diye sordu. 


Serdar Ali Çelikler'in Emenike yorumu


Her başarısızlıkta Fenerbahçe büyüklüğü adı konamaz büyüklüktür diyorsunuz. Bu Emenike yakışıyor mu bu büyüklüğe diyen Çelikler, "Bu Fenerbahçe taraftarına zulüm etmeyin yeter artık ya bu insanlarla bu kadar uğraşmayın. Bırakın artık şu Emenike'yi" ifadelerini kullandı. Çelikler ayrıca "O zaman bu Emenike bir sırra vakıf, bu sırrı açıklamasın diye tutuyorlar takımda diyor artık insanlar." şeklinde konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"