comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Serdar Ali Çelikler: 'Bu takım Azizbahçeliler'e layık'

17 Ekim 2016, Pazartesi 10:34
Serdar Ali Çelikler: 'Bu takım Azizbahçeliler'e layık'

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, Aziz Yıldırım'a sert sözlerle yüklendi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de kendi sahasında Aytemiz Alanyaspor ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de yönetime ve futbolculara tepkiler sürüyor. Habertürk Gazetesi yazarlarından Serdar Ali Çelikler'in hedefinde de Aziz Yıldırım vardı.

İşte Çelikler'in köşe yazısından bir bölüm:
"Aziz Yıldırım, ‘Alexler'den ‘Roberto Carloslar'dan Sivaslı Aatıf'a; Emenike-Stoch'a düşürdü takımı. Yani F.Bahçeli oyuncular ellerinden geleni yapıyorlar. Hakikaten çok mücadele ediyorlar ama bu takım bu kadar.

Fener taraftarı aptal değil. Sene başından beri hemen hepsi “Bu sene bizden bir şey olmaz” diyorlar ki o yüzden gitmiyorlar stada zaten. İşte 10 bini direkt Aziz Yıldırım'ın bindirilmiş kıtası olan taraftara; 3-4 bini kolej velilerine verilen davetiyelerine rağmen kalanlar “Yönetim istifa” diyor. Bu kaliteyi yıllar içinde eriten; iyi takım ve iyi hoca iklemini yıllardır sağlayamayan, neredeyse 10 senedir hem G.Saray'dan hem Beşiktaş'tan daha az kaliteli bir kadro kurulmasını kabullenemiyorlar.
Mesele Dick Advocaat meselesi falan da değil.

Aziz Yıldırım'ın vizyonu misyonu çoktan bitti de bir tek Azizbahçeli bedavacı kongrebazlar farkında değil. Bu takım da Azizbahçeliler'e layık. Milyonlarca gerçek Fenerli, sessiz protestoda. Onların takımı artık Fenerbahçe Basket Takımı. Liderleri de Obradovic."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.