comScore

Serdar Ali Çelikler neden işten çıkarıldı? Serdar Ali Çelikler kimdir?

09 Kasım 2019, Cumartesi 12:52
Serdar Ali Çelikler neden işten çıkarıldı? Serdar Ali Çelikler kimdir?

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler'in CNN Türk'tkei görevine son verilmesi sosyal medyada gündem oldu. Serdar Ali Çelikler neden işten kovuldu, Serdar Ali Çelikler kimdir sorulaırnın yanıtları burada.

Serdar Ali Çelikler kimdir? Serdar Ali Çelikler CNN Türk'ten neden kovuldu? Serdar Ali Çelikler ne söyledi? Serdar Ali Çelikler neden işten çıkarıldı, Serdar Ali Çelikler'in işten çıkarılmasına sebebp olarak öne sürülen video gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Süper Lig'in 10. haftasında oynanan Kayserispor - Fenerbahçe maçının ardından CNN Türk'teki yorumlarıyla dikkat çeken Serdar Ali Çelikler'in işine son verildi. 
 

Serdar Ali Çelikler CNN Türk'ten neden kovuldu? Serdar Ali Çelikler'in CNN Türk sözleri


Süper Lig'in 10. haftasında oynanan Kayserispor - Fenerbahçe maçı sonrasında CNN Türk ekranlarında yaptığı değerlendirmelerle dikkat çeken Serdar Ali Çelikler'in görevine son verildiği belirtildi. Serdar Ali Çelikler söz konusu programda şu değerlendirmelerde bulunmuştu:

"Fenerbahçe lider olamadı. Allah'a şükür Türk futbolu kurtuldu. Ligimiz sütten çıkmış ak kaşık. Fenerbahçe bugün yenseydi ligimiz şaibeli, rezil, organize ve iğrenç bir lig olacaktı. 3 Temmuz komplo, kumpas değilse o zaman 15 Temmuz'da darbe değildi diyeceksin. Burada bir organize iş olduysa eğer MİT krizinden 15 Temmuz'a kadar sürmüştür. Bir tanesini ayırmak diye bir şey yok. Kimse karnından konuşmayacak."
 

Serdar Ali Çelikler kimdir?


Habertürk Gazetesi'nde köşe yazarlığı da yapan Serdar Ali Çelikler, Fotomaç Genel Yayın Yönetmenliği ve Sabah Spor Müdürlüğü görevlerinde de bulunmuştu. Gülin Yıldırımkaya ile evli olan Serdar Ali Çelikler'in Yaz isminde bir kız evladı var.
SERDAR ALİ ÇELİKLER VİDEOSU İZLE

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)